Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Büntetés-végrehajtásnál...

Büntetés-végrehajtásnál fizikai alkalmasság mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam utána, még is megrémiszt, mindennap mozgásban vagyok rengeteg kilót fogytam is (edzem, de otthon). Nem tudok senkit sem kérdezni aki már túl volt ezen, hogy valójában mire is kell számítsak. Amitől a legjobban félek az a síkfutás, hajlított karú függés (nem hiszem hogy el bírom magam sőt biztos vagyok ebben) és a fekvőtámasz (csak női fekvőtámaszt tudok).

2022. nov. 24. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Nekem azért nem adták meg az alkalmasságit mert nem bírtam magamtól 100 kilóba fekve kinyomni legalább egyet.
2022. nov. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sokat olvastam utána"


Akkor olvassál még.


Ne itt várj választ, hanem a büntetés-végrehajtásiakat kérdezd!

Meg alul a kulcsszavak között mi az a "félelem" szó?


Ja értem. Ha félsz a büntetés-végrehajtás nem neked való, ahol be kell menned a gyilkosok közzé.


Gyerekek. Rúgjatok szájba, ha nincs igazam.

2022. nov. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem attól félek, akikkel foglalkozni kell, hanem attól, hogy nem fog sikerülni a fizikai alkalmasság, nem tudok senkivel sem beszélni erről, aki már túl van rajta, fekvőt tudok nőit, futni is de nem 2000métert, az egyedüli amitől félek az a hibázás, hogy nem sikerül nekem.
2022. nov. 24. 02:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs női fekvőtámasz.amire te gondolsz az a butáskodás, annak semmi köze a fekvőtámaszhoz.de ha tényleg edzel akkor meg fogod tudni csinálni mint ahogy a fekvenyomásban is könnyen lehet fejlődni.
2022. nov. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a pontos kérdés?

Nyilván a max pont az nehéz.

A "megfelet" az annyira nem vészes.


De 100kg-val fekvenyomni pl sehol nem kell (még a TEK-nél sem), 60kg van amit legalább egyszer ki kell nyomni.

A hajlított karú függés alapból nem vészes, de ha max pontra hajtasz, a végén a kezed nem fogod érezni.


A futás az tényleg szpás, mert közel sprint tempó kell végig a 2km-en. Az "vígasztalja" az embert, hogy csak egyszer kell kibírni.

2022. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Hány éves vagy és milyen fizikumú? Sportoltál valaha? Miért szeretnél BV-ben dolgozni?


Értem, hogy a sikertelenség aggaszt, de attól Te nem vagy kevesebb! Beszélhetünk erről a témáról általánosságban, ha szeretnél. (Megfelelési kényszer, akár saját magadnak, stb.)

2022. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van két szám, amit nem kötelező megcsinálni (a síkfutáson kívül).

Ha nem megy a fekvő, akkor ne csináld. Ha nem megy a függés, akkor azt se.

Van még felülés, ingafutás, fekvenyomás. Valamelyik csak megy?!


Ha nem, akkor halassz egy évet, és készülj fel rá.

(Egyébként egyáltalán nem nehéz a fizikai szerintem. Én múltkori a rendőrségen (ugyanaz mint a BV felvételi) kimaxoltam full pontra úgy, hogy majdnem egy éve nem edzettem. Ne cs3ssz már fel, hogy nem fog menni...

2022. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ami egyedül nem menne annyira az a síkfutás lenne.
2022. nov. 24. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Arra meg tök könnyen fel lehet készülni.
2022. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!