Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek mi történhetett a...

Szerintetek mi történhetett a 22 éve eltűnt bajai Till Tamással?

Figyelt kérdés
Szerintem vagy elrabolták mivel, szerintem előre kifigyelhették az eltűnt diákigazolvány is ezt az elméletet erősíti meg jobban utána kellett volna nézzenek az iskola alkalmazottaknak is. Mivel hogyha tényleg igaz ez a pedofilos elmélet, akkor valaki olyan adhatta ki annak a pedofil személynek a kisfiú képét aki esetleg annak a pedofilnak dolgozik az is fura hogy a magánnyomozó se foglalkozott egy idő után Tamás ügyével olyan mintha valaki megfenyegette volna sőt amiket a család kapott üzeneteket hogy él a gyerekük, azt lehet hogy fordító segítségével írták. A Másik lehetőség pedig az hogy valaki elütötte és az illető bepánikolt és elrejtette a holttestét szerintetek mi történt szegény fiúval?

2022. dec. 24. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ez csak egy része annak, amit a klf kommersz krimikből összeszedtél. Mesélj még.


Nincs olyan, hogy “szerinted”, hanem meddig jutott el a nyomozó hatóság.

2022. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem elütötték és elásták a holttestét. A biciklijét később megtalálták, de sok mindent nem tudták megállapítani róla. Kissé felületes volt a rendőrség az eltűnésével kapcsolatban.
2022. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 nem az információkat ebből a videóból szedtem [link] Semmiféle ilyen krimi filmet nézek.
2022. dec. 24. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
sajnos a pedofil szál a nyerő , használták egy darabig majd megölték .
2022. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!