Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrgyilkos valóban rosszabb...

Rendőrgyilkos valóban rosszabbul járna az igazságügyi elmegyógyintézetben mint a börtönben?

Figyelt kérdés
Azt mondják sokkal rosszabb mint a börtön az állapota is rosszabb a helynek tele van elmebeteggel, állandóan szedálják az embert és társai..
2023. jan. 21. 19:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Az hagyján, ha a kényszerkezelés után szabadon engedik, na lesz ám gyereleisten. Képzeld mi lesz ha belefut egy random igazoltatásba, az hogy jól megsz#patják alap.
2023. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
ja biztos ez lesz 1-es
2023. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Még a kilencvenes évekről van egy sztorim: volt a városban egy csávó, igzi bajkeverő volt de a rendőrök nem tudtak vele jogilag mit kezdeni. Pár év után megunták, este bevágták a járőrkocsiba, ki vitték az erdőbe és jól megverték. Azóta bírt viselkedni.
2023. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%
hallod ilyen sztorit a világ nem hallott még
2023. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Dehogyis.


Volt férjem rablás miatt öt évet ült, ebből négy hónapot volt az IMEI-ben.

Azt mondta, hogy az IMEI-ben az első egy hét a rossz, beáll a sok gyógyszertől az elítélt, majd azután kimegy belőle a sok gyógyszer és átteszik másik zárkába. Este 11-kor van takarodó, tévézhetnek, bőségesen ellátják őket kajával, pluszban minden nap kapnak gyümölcsöt, (alma, narancs, stb.) Olyan mint egy szanatórium. Ott nem ordítanak az emberre, ott pszichológus orvosok vannak, nyugodtan higgadtan beszélnek az emberrel, segíteni próbálnak.


Amikor visszakerült a börtönbe, kitanulta a szobafestő-mázoló szakmát, szabadulás után elhelyezkedett, azóta is benne dolozik havi 500 ezret keres.

2023. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

#5


Na ez jókora hülyeség. Éppen ma olvastam a neten, erről kérdeztek 2 embert, akik évtizedekig be voltak zárva. Nem jobb az IMEI, rosszabb. Sokkal rosszabb, mint egy börtön, nincs teázgatás, meg kedves ápoló, a gyógyszertől maguk alá kakilnak, meghíznak, mégjobban betegek lesznek, kiszámíthatatlanok, stb. Nem találom sajnos a cikket, de a kérdés is azért születhetett, mert a kérdező is olvasta. Az elítéltek mondták, hogy rosszabbul jár az, aki akár csak tetteti is, hogy valami baj van a fejében.

2023. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
te meg mindent el is hiszel
2023. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Én? Én voltam pszichiátriai zártosztályon, kétszer is. Az csak egy mezei pszichiátria volt, de olyan emberekkel voltam összezárva, amelyeket más egész életében kerülni akar, pedig erőszakos bűnt nem követtek el. Akkor gondold el, hogy milyen lehet az IMEI-ben, ahová erőszakos beteg ember vannak bezárva. Milyen lehet közöttük élni. Néztem képet az egyik szobáról, volt bent egy csomó ágy egymás mellé bezsúfolva. Milyen jó lehet.
2023. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Én dolgoztam egy rövid ideig elmeosztályon.

(Nem IMEI)

A gyógyszer, amiről írnak, az egy "koktél".

Haloperidol, Nospa, seduxen kombinációja.

A Haloperidol a testet "bénítja" meg (azért tud mozogni, a többség időben érzi, hogy le akar feküdni az ágyba) a Nospa arra kell, hogy a haldol ne okozzon véletlenül fulladást. (hosszú sztori, a lényeg, hogy a haldol nem egészséges)

A seduxen az elmét csitítja.

Az eredmény egy nyugodt délután. Mármint a dolgozóknak, nem tudom a beteg mit érez.

Az injekció izomba megy, szóval akár egy kis dulakodás is belefér, nem kell nagyon precíznek lenni. (de itt gondolom többen fogják le, és úgy kapja a szert)


Egyébként bent a betegek néha egy üres pet palackon összevesztek, mert a palack azt jelképezte, hogy neki hoztak be üdítőt a rokonok.


Ahol én dolgoztam, volt lehetőség foglalkozásokon részt venni.Egy pedagógus olvasta a Micimackót, és lehetett kifestőt színezi. (igen, a felnőtteknek,sokszor 50 év körüli embereknek. Ezen a szinten voltak) bolt még kézműves foglalkozás is, kulcstartókat csináltak,ilyesmi...

Két kert volt:

Egy nagy, az épület körül, ahol nagyokat lehetett sétálni.

És egy kicsi, ami hang szerűen az épület belsejében volt, olyan 30nm,a folyosóról nyílt, és csak a folyosóra lehetett visszamenni.

Ez a zárt osztály volt, 5 centi vastag acél ajtó zárta, és csak kulccsal nyílt. Minden dolgozónak volt kulcsa.

Mindegy, a lényeg, hogy egy idő után mindenki unatkozik bent.

És esznek. Kínjukban esznek.

Nem tudom milyen a börtön, és nem tudom milyen az IMEI, de nem nyaralás, az biztos.

2023. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
*bocs, gang szerűen
2023. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!