Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok Ackermann Dávid...

Mit gondoltok Ackermann Dávid eltűnéséről, szerintetek mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Oké, hogy eltűnt de hova tűnt és milyen körülmények között. Számomra rejtély, hogy tűnhet el valaki nyom nélkül a Margit-Szigetről! Ahol sokan vannak. Este is még azért bőven vannak talán, nem? Mólóról még meg volt de utána lemaradozott viszont látták Gödöllőiek este 11 fele fél meztelen nem túl jó állapotban? Ha ez igaz akkor sem értem, hogy tűnhetett el még ha annyira szét volt esve, és a mólóról már feljöttek, tehát nem pont a Duna közelében, mi történhetett ekkor? Hogy tűnhet el egy fiatal, hogy a mai napig senki nem tudja hol van? Azért ebbe a kategóriába tettem mert kíváncsi vagyok szülők véleményére is mit gondolnak. Bocs ha valamit elírtam a történetből de nagyjából vázoltam csak, gondolom sokan ismerik az esetet. Véleményem szerint vagy annyira szét volt esve a tudatmódosító szerektől már ha fogyasztott, hogy valahogy belezúdult a Dunába és a teste valahogy máig nem került elő, most eltűnt top menedzser teste is meglett eltűnése után. Vagy pont rossz emberek közé került és bódult állapotban gyenge láncszem volt nekik így még megerőltetniük sem kellett magukat, felkarolták mintha segítenék őt aztán elvitték de kérdés miért...kb ezek történhettek de érdekelne mások gondolatmenete is.

2023. jan. 25. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Így, vagy úgy, de a Dunában kötött ki. Nem valószínű, hogy meglesz a holttest.
2023. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogyhog senki nem hallotta vagy látta ha beleesett a Dunába? Mondjuk este tényleg néhol vannak sötét részek a víznél is de egy csobbanást csak meghallani de lehet épp pont ott senki nem volt?
2023. jan. 25. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Az se biztos, hogy a Margitszigeten. Azért a Duna parton vannak kevésbé forgalmas helyek is.
2023. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet de evileg este 11 fele még látták őt a szigeten gondolataiban lézengett, nagyon messzire csak nem juthatott bár éjfél után nem tudom mennyire vannak ott, de gondolom ott vannak kihalt részek is...
2023. jan. 25. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy a Dunába került valahogy. Vagy önszántából, vagy valakik kihasználva az állapotát meg hogy egyedül volt, bedobták.
2023. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beleesett a Dunàba szegèny rèszegen.
2023. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, de hogyhogy nem került elő a teste sehonnan se?
2023. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok furcsaság van ami több magyarázatot is kizár:

Ha a Dunába esett, akár belelökték vagy véletlenül beleesett, akkor hogy került elő a tárcája sértetlenül illetve a telefonja törött állapotban?

Ha annyira rosszul volt a piától / drogtól, hogy nem tudta hol van, csak bolyongott a szigeten, akkor miért nem kért segítséget az egyetemistáktól akik állítólag látták és beszéltek vele? Addigra már tudnia kellett volna, hogy órák óta bolyong, nem találja a társaságát.

Feltéve ha igaz amit a tanúk elmondtak.

2023. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!