Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire tartja be a rendőrség...

Mennyire tartja be a rendőrség a higiéniai előírásokat?

Figyelt kérdés
Mikor például nyújtják a szondát, hogy fújjam meg, akkor megtagadhatom? Inkább kifizetem a vérvételt, amire köteleznek. Nem vagyok hajlandó olyan dolgot a számba venni, amiről azt sem tudom, hogyan került oda, vagy feltételezhető, hogy a rendőr a kezével összefogdosta, esetleg már más is megfújta. A munkahelyemen is magunknak kellett kivenni a dobozból a kis műanyagot, amit aztán a gépbe tettünk.

2023. febr. 7. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyit a munkájukból láttam, ennél komolyabb dolgokhoz is beleszarással állnak.
2023. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak ám ez komoly egészségügyi kérdés, még akkor is, ha elsőnek nem tűnik annak.
2023. febr. 7. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is lekicsinylésből mondtam. Hanem például bűncselekmények áldozatait beszélik le a feljelentésről, mert úgyse lesz semmi. Jó, egy fertőtlenítés nem olyan melós, mint egy nyomozás.
2023. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Feltéve, ha van fertőtlenítő szer. Sokszor még a kórházakban sincs.
2023. febr. 7. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szondához eldobható műanyag fúvókákat használnak. De olyan is van, amit szájba sem kell venni.
2023. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a fúvóka egyszer használatos. Nálam mindig van belőle vagy 10 db.
2023. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kifizetnél 70 ezer ft-ot?

Több pénzed van, mint eszed.

Kérd meg, hogy bontsa ki előtted, vagy hadd bontsd ki te.


Egyébként tényleg egyszerhasználatosok vannak, de ha ennyire parázol, akkor tégy úgy, ahogy az előbb írtam.

2023. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!