Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezzel a csalással,hogy csalnak...

Ezzel a csalással,hogy csalnak ki pénzt?

Figyelt kérdés

1818@1818.hu


Tisztelt Ügyfelünk!


A Belügyminisztérium ezúton értesíti Önt, hogy a 2022/6295131 számú kérelem alapján kiállított vezetői engedély az xy ragszámú küldeményként az igényléskor megadott xy címre történő kézbesítés érdekében postára adásra került.


Üdvözlettel:


Belügyminisztérium


Már kiküldték egy jó párszor csak a szívás,hogy a jogsit tavaly megkaptam :)



2023. febr. 17. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem csalás.

Itt arról van szó, hogy állami cégeknél minimálbéren vannak a rendszergazdák.

Innentől kezdve meg remélem érted miért kapsz ilyen leveleket.

2023. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tőlem küldözgethetik mert megy a kukába.
2023. febr. 17. 19:11
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Talán azért jelezhetnéd a dolgot egy kormányablakban.
2023. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert addig fogják küldözgetni?Vagy lehet valami következménye?
2023. febr. 17. 19:29
 5/10 A kérdező kommentje:
orfk címről is jött egy hasonló valami csatolmánnyal de be sem tölti a levelező én meg hülye lennék a csatolmányt megnyitni.
2023. febr. 17. 19:31
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Orfk? Az jó buli! Az milyen e-mail címről jött? Egyébként a 1818 az valid, tehát tényleg benézhettek valamit, és igen, küldözgethetik a végtelenségig ha úgy tartja kedvük. Nem tudom te hogy vagy vele, de én egyértelműen meg tudom állapítani, hogy kamu e-mail címről jött-e az üzenet, egy google keresés az egész.
2023. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most néztem másik gépen levelezőben az orfk az rendben van volt egy ügyem tavaly,de ez a másik folyton küldözgeti a jogosítványos üzenetet pedig még tavaly jóval előtte újíttattam a jogsit
2023. febr. 17. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még egyszer: Fáradj be egy kormányablakoz, közöld az ügyintézővel ezt a problémát, és békén fognak hagyni. Valószínűleg valaki más rosszul adta meg az e-mail címét, vagy elírta az ügyintéző adatfelvétel során.
2023. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké,akkor majd az lesz.Bár amit xy-al jelöltem oda az én nevem és címem lenne írva csak azt itt nem akartam kiírni.Szóval ha az email címet tévesztik az én nevemet és címemet,hogy tévesztik bele az üzenetbe?
2023. febr. 17. 21:25
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Leginkább sehogy, vagy ki kell rúgni az összes ottani informatikust. Lehetséges, hogy nem került be az adatbázisba a megfelelő információ. Mindenképp menj be, hogy tiszta legyen a dolog.
2023. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!