Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg igaz lehet?

Tényleg igaz lehet?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok Madeleine Mcann eltűnésével kapcsolatban? Szinte mindenhol azt látom hogy a szülők a hibásak, és bennem is ez van, hogy ők tehették.

Egy valamit nem értek....ha ők tették volna, nem az lett volna a céljuk, hogy minél hamarabb elcsituljon a dolog?? Nem az, hogy évtizedek után is mindenhol ezt látni.

Plusz a barátaik előtt hogy tartották titokban?? A tudtuk nélkül nem hiszem hogy tudtak volna bármit tenni, de ha így van, akkor valaki elszólta volna magát, nem?

És az igaz, hogy a kocsiban amiben Maddie vért találtak több napig szellőztették a szülők??



2023. márc. 1. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk mi történt, bár én is a szülőkre gyanakszom.

De barmi is történt mindenképp a szülők hibája, benyugtatozni a gyereket, hogy nyugodtan bulikázhass, és ott hagyni egy idegen helyen....egyébként emiatt nem voltak előállítva? Ez így teljesen rendben van?

2023. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen szempontból hibásak sajnos...
2023. márc. 1. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Benyugtatózva? :O
2023. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezt mondják...

Meg tényleg sok szempontból nagyon gyanúsak a szülők.

2023. márc. 2. 07:23
 5/9 anonim válasza:
Hát szerintem is a szükők csináltak valamit. Bár azt nem értem, hogy miért verték ekkora dobra az "eltűnését"??
2023. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sziasztok! Én azt nem értem, ha a szülők voltak, miért akarták eltenni láb alól a saját gyereküket? És ha mégis, hova tették a holttestet, hogy tüntették el ilyen gyorsan és nyom nélkül? azt mondták elvileg fél óránként jártak ellenőrizni őket, előttük egy barátjuk volt, aki még mindent rendben talált, utána ment őket megnézni az anya, akinél meg már nem volt ott a gyerek, ennyi idő sztem kevés ahhoz hogy akármi is történjen hirtelen..valamint a bérelt autójuknál jeleztek is a vér és hullakereső kutyák, bár azt az autót állitolag csak a gyerek eltünése után bérelték ki, és azt állitották, a kislány soha nem is ült abban az autóban...büzlik ez az egész sztori...
2023. márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ezt nem értem én sem. Hogy lehet hogy a barátok semmit nem vették észre, nem lett volna idejük mindenre.
2023. márc. 14. 10:19
 8/9 anonim válasza:
Mondjuk olyan gyilkosok vannak akik belopoznak az èjszaka közepèn ès kèpesek embert ölni .Úgy tudom portugaliàban nem egy pedofil tartózkodik. Elèg ha kifigyelik a terepet .De mondjuk az nem Mind1 hogy mennyi idő telt el a között hogy a csalàd baràtja rànèzett a gyerekekre ès a között mikor az anyja nèzett ràjuk .
2023. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Meg az sem Mind1 hogy mennyi ideig tartózkodtak portugaliàban mert simàn kifigyelhettèk a kislànyt maguknak .Csak a szülők ott hibáztak hogy benyugtatoztak a gyereket .Èn biztos nem mertem volna .
2023. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!