Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A debreceni rendőrkapitányság...

A debreceni rendőrkapitányság tudja automatikusan az ilyet, vagy csak akkor, ha utána néznek?

Figyelt kérdés

Egy jó ideig sok rosszat követtem el Debrecenben. Háromszor gyanúsítottak meg két hónap alatt, ezért elintéztek, hogy letartóztatásba kerüljek. Bent is voltam, de már több mint 1 éve kint vagyok. Aztán volt valami lopás a debreceni kossuth gimnáziumból, tanúként kihallgattak, ennek is már 1 éve lassan, de azt nem varrták rám. Egy jó ideig, ha megláttak, igazoltattak. Volt, h mentem haza és 3 járőrautó kiszállt a házunktól 300 méterre, vártak. Az egyik járőrautóban még a szolgálatirányító tiszt is ott volt. Meg egy 4-ik civil kocsival is jött két bűnügyes. Majd elmentek, én meg mentem haza. Egy ideig még a börtön után rám voltak állva, de mostanában úgy látom nem foglalkoznak velem. Többszöj jön is szembe rendőrautó, mostanába nem állnak meg. Azaz mostanában lehet nem foglalkoznak velem Debrecenben.


Január végén Kisújszálláson eljárás indult ellenem, most van ügyem folyamatban.


Ezt a Debreceni Rendőrkapitányság tudja és látja, vagy nem, hanem csak akkor, ha utánanéznek, rákeresnek?



2023. márc. 5. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Levikém ebből biri börike lesz.
2023. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Levike már kezdesz unalmas lenni.....
2023. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Levike pedig megígérted,hogy megjavulsz erre újabb ügyed van.Szégyelld el magadat! :DD
2023. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 qkker1 ***** válasza:
100%
Ideje lenne, ha megint bezárnának, hogy ne tudd terjeszteni a marhaságaidat!
2023. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legközelebb összefutsz a zsarukkal, kérdezd meg tőlük.
2023. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy Debrecenbe megszűntek az ilyen lopások. Ugyanis annyira ismernek Debrecenbe, hogy ha ötezer forint eltűnik egy öltözőből, egyből én jutok eszükbe. Nincsennek már Debrecenbe tehát ilyen lopások.
2023. márc. 5. 15:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Debrecenben egyedül te loptál.
2023. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Az szép b@szki. XD



Remélem benn tartanak pár évig a hűvösön, talán még kandúrod is lesz a zárkában.


Most legyél kemény gyerek. Nőktől lopni könnyű.

Amúgy a szopottgombóc fejedről már kilométerről kiszúrnak bent. Cuki husika leszel.

2023. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Az én időmben nem eljárás indult az ilyen suhancok ellen hanem egy jó alapos verés. Többet is ért.
2023. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De szépen megcsinálják ezt vidéken. Én biztos nem fűzném össze neked. Ahogy kiesik a nyomtatóból odabsznám aztán menj vissza a cellàdba
2023. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!