Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség miért nem törli a...

A rendőrség miért nem törli a tanúk adatait?

Figyelt kérdés
Gyanúsított vagyok és lekértem a rendőrségtől.a keletkezett iratokat és sokat gondolkodtam már rajta, hogy az iratokat ugye továbbítja a rendőrség a gyanúsítottnak, (ha kéri) és, amelyik tanú nem kéri a zárt adatkezelést, annak az ősszes adata, telefonszám minden kint van. Én csodálkozom ezen. Nekem is itt van benne (a korábbiakba is), minden adata a tanúnak. Jó, én nem foglalkozom vele, engem nem érdekel, de pl. egy nagyobb ügyben vannak olyan elkövetők, akik bosszúállóak. Erre nem gondol a rendőrség? Aki nem kéri a zárt adatkezelést, annak legalább a rendőrség ha megküldi a gyanúsítottnak az iratokat, legalább a nevén kívül.a többi adatait törölnék. Ezt miért nem így csinálja a rendőrség?

2023. márc. 8. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Levike! Off!
2023. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyula, ezúttal már bosszút is tervezel állni? Testi sértésért, zaklatásért, vagy esetleg ennél is súlyosabb dolgokért már tényleg börtön lesz a vége.
2023. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 te nagyon hülye! Értelmezési problémád is van? A kérdésemben írtam, hogy engem nem érdekel. Én nem állok bosszút. Csak pl.vannak a súlyosabb emberölési, kábítószeres nagyobb ügyek, és szerintem nem jó, ha az olyan elkövetőknek a tanúk összes adatait kiadják a tanúvallomásokkal.
2023. márc. 9. 00:25
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem megérdemelnéd, ha az összes megkárosított ember körbeállna Debrecen főterén és agyonverne.
2023. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!