Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi ez a nagy rendőri aktivítás...

Mi ez a nagy rendőri aktivítás Tolna megyében?

Figyelt kérdés

24 óra leforgása alatt 2 alkalommal kérték el a személyimet a rendőrök Tolna megyében (2 éve járom Tolna megyét, nem ez volt az első alkalom). Fejér megyében 29 éve élek, de eddig 1 alkalommal igazoltattak.


Mi a rák van Tolnában, hogy ekkora rendőri aktivítás van?



2023. márc. 14. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A múlt héten (is) közlekedésbiztonsági akció volt országszerte. Én is észre vettem a múlt héten, a szokottnál nagyobb volt a rendőri jelenlét az utakon.
2023. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan hol igazoltattak?
2023. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Ez csak tereles az inflációról.
2023. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1: Ami máskor is volt, mégis csak 1× igazoltattak eddigi életem során Fejér megyében.


#2: Szekszárdon és Bátaszéken.

2023. márc. 14. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül kétszer igazoltattak. Mi szeretnél ezen tovább firtatni? Van aki egy héten belefut ötször, aztán évekig soha.


Édesanyám királykodott nem igazoltattak soha pedig mennyi ideje vezet, utána rá egy évvel héten 3 nap is megállítottak teljesen véletlenül más rendőrök. Azóta megint talán csak egyszer.


Egy egyszerű véletlen, milyen releváns választ, információt szeretnél abból, hogy kétszer igazoltattak?

2023. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!