Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol őrzik Magyarország legvesz...

Hol őrzik Magyarország legveszelyesebb bunozoit ? Milyen az élet egy fegyhazban ?

Figyelt kérdés
Fegyhazban is dolgoznak ? Ott mivel töltik az időt?
2023. márc. 21. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ott is dolgoznak. A legveszélyesebb bűnözőknek a cellájukba adják be a munkadarabot, nem ők mennek el az üzembe.

A legveszélyesebb bűnözőket szerintem nem egy helyen őrzik. Nagy valószínűséggel Szegeden és Budapesten meg talán máshol is vannak tényleges életfogytiglanra ítéltek - ez ma a legsúlyosabb kiszabható büntetés. Náluk ki van zárva a feltételes szabadlábra helyezés, vagyis (ha meg nem szöknek, vagy súlyos betegek nem lesznek), már csak lábbal előre (vagyis halottként) fogják elhagyni a fegyházat.

2023. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A szegedi Csillagban.


Ebbe a börtönben ül Magda Marinko, az oktogoni mészáros és a szegedi zaklató is.

2023. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De a tényleges eletfogytosok a többi elitelthez képest szinte luxusban vannak?

Gondolom külön kis zarkat kapnak arra ertettek ahol ezt olvastam .


Gondolom nem lehet elletfogytos a többivel bezarni mert mivel motiválód hogy ne oljon meg bent is valakit? O mar nem veszíthet tobbet

2023. márc. 21. 19:36
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy luxusban élnek... most gondolj bele, el vagy zárva a társadalomtól, nincs esélyed arra, hogy kigyere valaha is.


Am. pl. a szegedi Csillagban az életfogytosoknak külön részlege van a börtönnek. Tepsis részlegnek is hívják.

Nincsenek ablakok oldalt csak fent a tetőn.

2023. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

És nem lehetnek egyben más rabokkal.


Most gondolj bele, hogy össze zárnak egy szegedi zaklatót Magda Marinkóval...

2023. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha odakerulnek enis gyilkolnek hogy legyen külön zárkam 😀 nem bírnek elviselni mást olyan hosszú ideig.ha nincs vesztenivalo miért ne tenné meg az ember .
2023. márc. 21. 19:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A debreceni börtönben meg van fogházas, fegyházas, börtönös, de legtöbb az előzetes. "Gorilla" a beceneve egy piros mackós gyereknek van vagy 180 kiló, cigány és súlyos testi sértés, rablás, meg egyéb súlyos büntetőügyek miatt ki be járkál. Neki 6 év börtön semmi. Amikor a rabszállító hozta el a törvényszékről vissza a börtönbe, egyúttal hoztak egy enyhe bűntényes magyar gyereket is, és az őrök előtt mondta a "Gorilla" gyerek, hogy gyere az én zárkámba, kapsz a seggedbe kolbászt. De az őrök nem foglalkoztak vele. Egy évet dolgoztam abban a börtönben szintes felügyelőként, de leszereltem, mert 170 ezerért nem csinálom. Egy alja munka.
2023. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Fsms ***** válasza:
84%
A parlamentben illetve a kolostorban a várban.
2023. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

7# ezzek a koztorvenyesek talán rosszabbak mint a pszihopata gyilkosok az eletfogytosoknal nem ?

Azért úgy más ülni hogy tudod onnan nem jössz ki .


170 e nettó kap egy börtönör ? Akor ez is olyan mint a vasút vagy posta 0 lóvé

Pedig azt hittem fegyveres szervek jobban kapnak ?


Vagy az csak a rendőrök és a katonak ?

2023. márc. 21. 20:15
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a rendőrök sem kapnak jól... ezzel szemben akiket ismerek, elég jól él, pedig elvileg van mikor jobban keresek náluk, én valahogy xarul élek...
2023. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!