Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak úgy tett a technikus...

Csak úgy tett a technikus mintha ismerne, és csak azért kérdezősködött a nyomozótól, mert blöffölt?

Figyelt kérdés

Egyszer a Debreceni Rendőrkapitányságra előállítottak 2021.03.05-én üzletszerű lopás miatt, és a nyomozó nagyon jól ismert. Mondta, hogy itt az alosztályon mind ismernek a multam miatt. Aztán lementünk a technikus rabositott. Majd 2021.04.30-án újra előállítottak, ugyanaz a nyomozó volt, a gyanúsítotti kihallgatás után megint rabositottak. Megint ugyanaz a technikus volt. Ekkor a technikus, kérdezte a nyomozót, hogy "Ismerjük?" A nyomozó mondta a technikusnak, hogy "Ismerjük!", Ekkor a technikus rámnézett és mondta a szemembe, hogy "Ismerjük!"


Mindebböl azt következtettem le, hogy ismert a technikus is, ha a nyomozót megkérdezte, de ha ismert, akkor miért kérddzte meg?


Lehet, hogy a technikus, ugyan másodjára látott, de nem ismert, csak úgy tett? Blöffölhetett?


Nem jó visszagondolni erre, rossz a multam, de már megjavultam, helyre tettem magam. Mostmár nem követek el semmit, sőt ahol tudok segítek másokon.



2023. ápr. 6. 02:57
1 2
 1/15 Pintér László ***** válasza:
100%
Mi? Most mi van azzal, hogy megkérdezte? Nem értem a kérdést.
2023. ápr. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nem kell érteni! Ez csak Levike. Aludt, aztán egyszer csak előjött a múlt számára sokként, bekattant, felkelt és kiírta az agyalágyult kérdését. Csak ennyi történt, nem kell mögé nagy dolgokat képzelni.

Levike! Szedjed ám a gyógyszereket! Azért írják fel. Be kell szedni!

2023. ápr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Salx Narval ***** válasza:
Nem ismert téged személy szerint a technikus és nem is blöffölt egyikük sem. Ennek fényében gondold át még egyszer a hallottakat, hátha derengeni kezd valami. Ha holnapig nem árulja el senki és magadtól nem jössz rá, akkor megírom.:D
2023. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"rossz a multam, de már megjavultam, helyre tettem magam. Mostmár nem követek el semmit"


Aha, linkeljem a legutóbbi akcióidat??

2023. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4 xd Semmit nem tudsz linkelni legujabb akciót. Azért írod, hogy "Aha,linkeljem a legutóbbi akcióidat??", mert úgysem tudsz mit linkelni! Hiszen már akkor linkelted volna.


Linkeld!


Aztán, ha nem linkeled, csend van, akkor igazam van, mert azért nem linkelsz, mert nem tudsz mit. xdxdxd


Megfogtalak.

2023. ápr. 6. 15:38
 6/15 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__12164648..


Pl. Ez.


De azóta is csináltál mást, csak az még nem jelent meg Gyakorin

2023. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 Dehát ez a kisújszállási ügyem, amit ismertek. Ilyeneket felesleges linkelni, amit már "ismerünk".


Olyat linkelj, hogy Kisújszállás óta csináltam valamit, hogy azóta meg lettem gyanúsítva, olyat linkelj, merthogy te állítod, hogy kisújszállás óta (január 25.) is követtem el bűncselekményt. Ismétlem, te állítod. Olyat linkelj! Nem tudsz.

2023. ápr. 6. 18:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Jaj, még variáljál is.


Van azóta ügyed, de az nincs még fent a neten, nem érted amit írtam??

2023. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kisújszállási ügy előtt is ígérgetted, hogy nem fogsz ilyeneket csinálni többet.
2023. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#8 A kisújszállási ügy és az előttiek. Az előttieket is ismeritek. Pl.bekécsabai rablási vád, hajdúszoboszlói takarítónői lopás, debreceni sátor, debreceni poffice ügy, debreceni bolti lopási taft szabálysértési ügy. Majd ugye a kisúji ügy. De azóta mármint a kisúju ügy óta nincs ügyem hidd már el. Okos vagy te, rá tudsz jönni magad, hogy ha itt vagyok, akkor nem indult újabb ügy, mert ha indult volna engem mostmár egyik rendőrség sem engedne el. Nem értem honnan szedted, hogy azóta van új ügy. Nincs. Na ezt magyarázd meg! Nem tudod.
2023. ápr. 6. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!