Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Felderítetlen gyerekgyilkosság...

Felderítetlen gyerekgyilkosság esetleges nyomravezetőjének miért nem jár magas díj?

Figyelt kérdés

Olvastam a legnagyobb díjakról, 10 millió a max., három ilyen ügy van most, köztük olyan is, ahol nem halt meg senki.


Egy gyerek nem ér ennyit? :(


[link]



2023. ápr. 18. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésed hiányos.

Mi az a felderítetlen gyerekgyilkosság, amire célzol?

2023. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szatmári Nikolett. Bocs, én csak erről az egyről tudok.
2023. ápr. 18. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Ja igen.

Hát, szomorú történet.

Bár én hallottam olyat, hogy valószínűleg egy hajléktalan erőszakolta meg és ölte meg, aki azóta szintén meghalt. Ha így van, gyakorlatilag esélytelen kideríteni a dolgot. Talán ezért nem látják értelmét a nyomravezetői díjnak. Gondolom, már aktívan nem is foglalkoznak vele, csak ha egy hasonló ügy fölmerül, összevetik a nyomokat, hátha van egyezés.

2023. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem tűnik logikusnak. Pont azért kellene magas nyomravezetői díj, mert eddig nem derült ki az igazság. Csak akkor fizetik ki, ha valóban nyomra vezetett.
2023. ápr. 18. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!