Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire jellemző, hogy egy ügyész és vádlott egymás sarkában vannak?

Figyelt kérdés

Több Amerikai film is szól arról, hogy az ügyészek a vádlott sarkában vannak...


Engem egy szegedi ügyész minden áron leakar csukatni személyes okokból, én meg folyamatosan nyomozgatok utána, irkálok az ismerőseinek emaileket, nézegetem a Facebookos meg instas adatlapját, hát ha találok vmit ellene.


Ez Magyarországon mennyire gyakori? Vagy az én esetem egyedi?



2023. máj. 2. 10:09
1 2 3
 1/27 MDaniel98 ***** válasza:
Szegény te. Mégis mit követtél el (ellene)?
2023. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

1#

Zaklatja őket

2023. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Zaklatja és fenyegeti őket. Rájuk uszítja a macskáit.
2023. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
4-es! Magyarázzátok már el, hogy ki az a Levike, hol van, honnan ismeritek, mert nagyon nagyon sokszor olvastam már kommenteket, amiben ott szerepel a Levike név és ez évek óta így megy. A keresőbe beírtam, egy csomó kérdést kidob, google-be szintén beírtam, kidobja, még pedig erre az oldalra. Ki ez az ember? És ki a Krisztián? Mert az oldal az anonim és itt eddig én nem tudtam rájönni.
2023. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Maradj itt pár hétig az oldalon és rájössz :)


Könyvet lehetne írni erről a két bohócról.

2023. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

7-es! Bővebben?

Valami humoristák.

2023. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Pörgess vissza pár oldalt a rendőrség topikban
2023. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Levike valahol Békés megyében csinált stikliket. Leginkább lopásokat, de volt, hogy rajt kapták és kicsit dulakodtak is, amennyire emlékszem.

Ide a gyakorira írt ki kérdéseket Levike nick-névvel. Lehet, hogy azért nem látunk már új kérdést tőle, mert be kellett vonulnia a bv. intézménybe.

2023. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igen, majdnem naponta volt itt valami lényegtelen blöd kérdése, én is arra tippelek, hogy végre őrizetbe vették, esetleg le is tartóztatták :D
2023. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szegedi az a Levike? A kérdésben említve van a szegedi ügyész. A kérdező lesz a Levike csak másik felhasználóval.
2023. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!