Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elvittek volna a rendőrök?

Elvittek volna a rendőrök?

Figyelt kérdés

Még márciusban, Debrecenbe bementem egy elit sportklubba, ahol karate edzést tartanak. Ez nem a box ez más hely. A kis tornaszonábol edzés hallatszott. Majd benyitottam egy irodába, bementem, felkapcsoltam a villanyt, leültem és vártam az edzőt. Az az igazság, hogy pénz is volt az asztalon, de nem olyan sok. Majd gondoltam megyek és akkor nyitott be az edző tulaj. Rám nézett, kérdezte mit keresek ott, és ott állják meg ne menjek közelebb, mondta, hogy vagy 5 másodpercet kér, hogy lenyugodjon. Csendben volt egy pár másodpercig és mondta, hogy pakoljam ki a zsebem, kipakoltam, belenézett a táskámba, hogy mi van benne. Azt mondta, hogy mit keresek ott bent, és mondta, hogy "rendőrség", hívom őket. Aztán mondta, menjek innen. Ekkor mondta, hogy az az 5 ezres mi a zsebemben gyűjtötten, mondom az leesett az asztaláról és vissza akartam tenni, azt mondta, hogy miért a zsebbe teszem, miért nem tettem akkor vissza? Rátettem az asztalára és mondtam itt van. Azt mondta ekkor újra, hogy "rendőrség", hívom a rendőrséget, aztán ha van más is a rovaásomon, lesittelnek. Gondolkodott, majd inkább azt mondta, hogy húzz el innen. Ekkor mondta, hogy viszontlátásra, megyek én is, menj előttem és menj ki az ajtón. Visszanéztem és kérdeztem, nem bántasz, azt mondta nem. Majd a kijáraton kimentem és mondta, hogy "Ne gyere többet ide, a környéken meglátták, agyonuütlek. Ne gyere erre, még az udvarra sem. Ezt szó szerint ő mondta nekem. És elmentem.


Azért írtam ilyen hosszan, hogy a történetből kitűnjon, hogy szerintetek, ha kihívta volna a rendőröket, elvittek volna, vagy egy állítás egy tagadás, nem vitték volna el?



2023. máj. 2. 20:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Simán mondthatta azt, hogy eltűnt x értékű pénz az asztaláról, szóval örülj annak, hogy ennyivel megúsztad.
2023. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hányszor írod még ki szó szerint ugyanúgy?????
2023. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez a fétised Levike? Folyton ilyen kitalált történetekkel jössz.
2023. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a sztorit én is hallottam már, tőled is, az edzőtől is.

Hatalmas nagy mákod volt a faszival, hogy nem ütött le az irodában, és csapkodta oda a fejedet párszor az asztalhoz.


Edzőterembe jársz lopni? Ennyi eszed van? Én a helyedben nem a rendőröktől tartanék ilyenkor.


Hiába mondogatod állandóan, hogy megjavultál, látod: sosem bírsz magaddal. Magadnak is hazudsz állandóan.

Majd egyszer elfogy az emberek türelme, kijön érted a rendőr, és mész vissza a majomketrecbe.

2023. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#4 Csak tudod, ha Debrecenbe kihívta volna a rendőrséget, ugye járőröknek szóltak volna, hogy küldés van, van egy bejelentés. Kijöttek volna és egyből mondták volna, hogy ezt az embert ismerjük és egy állítás egy tagadás, lehet elvittek volna kikérdezni, de elengedtek volna, mert egy állítás egy tagadás, kamera NO. Ezért is nem hívott rendőrt, mert tudta, hogy csak az ő szavára semmi nem lesz. Mind1, h a debreceni rendőröknek már tele van a hócipőjük velem, hogy 666-odjára kell ezzel az emberrel intézkedni, ha nincs semmi más, csak egy állítás, egy tagadás, betelefonálnak a szolgálatirányító tisztnek, az azt mondaná, hogy nem kell előállítani. A járőrök meg mondták, volna, h viszontlátásra, és gondolták volna, ezt megúsztad!!!


Egyébként én ott nem loptam, nem is akartam, csak ahogy bementem, nyílott sz ajtó, a huzat lelökte az asztalról a papírpénzt, amit vissza is tettem az asztalra. Meg is mutattam mindent az edzőnek, azt is, h nálam csak 350 forint aprópénz volt.


Egyébként, vannak olyan helyek, hogy felkeres vkit az ügyfél és várni kell, és mondja, hogy mindjárt jönnek, addig az irodába tessék helyetfoglalnia másik székre, nade nem szokás pénzt asztalon hagyni, ezt mindenki tudja. Ezért is gondoltam leülök és megvárom ott az edzőt. Nem gondoltam, hogy dnnyire baj lesz belőle.

2023. máj. 3. 01:22
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Elmebeteg
2023. máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ilyen magyarázat csak egy abszurd mesében van. -.-'
2023. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#7-es. Te ha rendőr nyomozó lennél és egy volt nagyon ismert ügyfeled, volt gyanúsított akinek az ügyei nálad voltak, ügy számra hivatkozva a hivatalos ügyelet.police.hu e-mailen neked küldene beadványt, amibe mellékelne olyan videókat, ami arról szól, hogy elefántcsorda kóborol Kínában, de már hazafelé tart, és mutatja az elefántokat, hogy mennek. Meg kotyogós kávéfőzőről is küldene videót, hogy hogy fő a kávé.


Mit tennél?


Esetleg ha ez rendszeres, felhívnád telefonon, hogy ezeket ne küldje, ne szórakozzon, minek küldi?


Mit csinálnál?

2023. máj. 3. 16:15
 9/25 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom: vagy meg se nyitnám, ha látnám hogy te küldted, vagy megnézem, és az első sor elolvasása után - miután látom hogy már megint hülyeség - a lomtárba továbbítanám.
2023. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
És az egész bűnügyi osztály tudná ezt, és hülyének könyveknek el az illetőt, és röhögnek rajta?
2023. máj. 3. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!