Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem tesz a rendőrség...

Miért nem tesz a rendőrség semmit se miért kell megvárniuk még vér folyik?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete életveszélyesen megfenyegettek, rám nyitották az ajtót majdnem agyon vertek épp hogy eltudtam menekülni. Rendőrségen megtettem a feljelentést ahol végig nagyon flegmák voltak velem tudván hogy kiről van szó aki ellen megtettem a feljelentést (hatalmas besúgojuk a család). Tegnapelőtt egy kocsiba ment bele az aki engem is megfenyegetett, még csak jogosítványa sincs. Kábítószerrel is erősen kereskedik nem kis mennyiségben már volt neki belőle ügy mert nem a közeli rendőrök kaptak el őt hanem Pestiek. Komolyan nem értem miért nem tesz ellenük semmit se a rendőrség nekik mindent szabad vagy mi? Én megfogadtam legközelebb ha megfenyegetnek megint akkor én fogok a börtönben ülni olyat teszek de ha végre elkezdeni intézkedni a rendőrség akkor eltűnnének ezek a férgek a társadalomból. Egy komplett család de mindenko utálja őket, természetesen c-s állampolgárok azokból is a legrosszabb akik miatt lenézik a többi normális c-st.

2023. máj. 9. 16:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Hova tudnék fordulni hogy végre kezdejenek ellenük valamit mert itt a közelemben lévő rendőrkapitányságról csak annyi választ kaptam hogy nekik több millió fontosabb dolguk van majd foglalkoznam az én ügyemmel is ha ráérnek.
2023. máj. 9. 16:20
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Lehet te sem vagy szent, azért flegmáznak a rendőrök.
2023. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi rosszat nem csináltam. Az volt a bűnöm hogy bemerészkedtem menni az "utcájukba" mert egyik barátom ott látott eladó házat. Nyílván lemondott róla. A rendőrségen is teljesen illemtudóan tisztelettel beszéltem végig elmondtam mi hogy történt kik voltak azok stb stb. Köszönöm a hasznos válaszod ment a piros
2023. máj. 9. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Mondanám a nyilvánvalót. A rendőrségen kell feljelentést tenned.

Mint írtad, az ottani rendőrség nem tesz semmit, ez esetben az egész eseményt(eket), időpontokkal (mikor ,hol történ, pontosan mi történt, mikor mentél feljelentést tenni, ki vette fel azt), írd meg a panasz.orfk@orfk.police.hu email címre.

Kérj információt a lehetséges eljárásról.

Sajnos a rendőrség általad vélt hibáztatását és azon következtetéseidet amik erre vonatkoznak NEM írhatod bele, mert az külön hatósági vizsgálatot jelentene és ez prioritásban előrébb veszik mint a "valós" események bejelentését. :)

2023. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Rendőröktől sok jót ne várj.Még ha akarnának is, nekik törvények megkötik a kezüket. Felénk, hasonlót egy biztonsági cég intézett el, akik előtt a rendőrök is vigyázzba vágták magukat. Természetesen ez elég komoly pénzbe került.
2023. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Engem csak az dühít az egészben hogyha büntetniük kell akkor 3 kpcsi rendőrrel is képesek büntetni az embert de ha segítségre szorul valaki akkor meg letojják magasról.. köszönöm a válaszokat de most jutottam el arra a pontra hogy nem érdekel vissza vonom a feljelentésem is úgy se foglalkozik vele a rendőrség. Aztán meg csodálkoznak ha az utcán leszurkálnak valakit hogy hát hogy történhetett azért mert b.sztak megelőző csapást mérni. Szánalmas tisztelet a kivételnek mert tényleg van pár jó rendőr de a 90%-uk egy semmikellő nymorék.
2023. máj. 9. 16:37
 7/10 anonim ***** válasza:

NE vond vissza a felejelentést!!! Ha megtetted legyen valami lezárás is a későbbi-esetleges újabb esetre!

Ne foglalkozz vele ha -x valami hányában megszűntetik a vizsgálatot. Ezzel kerek a mes. És legközelebb neadj súlyosabb esetnél lesz + lap a kezedben.

2023. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
A "rendőrség" nem foglalkozik a bűnözőkkel és a bűnözéssel, különösen ha azok cigányok. Felsőbb utasítás. Jobb, ha visszavonod a feljelentést, mert legfeljebb annyi eredménye lesz, hogy még inkább terrorizálnak. Esetleg a Betyárseregnek szólhatsz, ők még hajlandók a magyar embereket megvédeni.
2023. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Feljelentést teszel a rendőrségen.

Ha elutasítják, akkor panaszt teszel ellene...benne lesz a határozatban, hogy ezt hogy kell.


ha úgy véled, hogy a rendőrség nem tesz semmit, akkor az ügyészséghez fordulhatsz, ahol konkrétan a rendőrségi hozáállással kapcsolatos sérelmedet adhatod elő.

2023. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És még valami: Feljelentést - közvádas bűntinél - nem vonhatod vissza.

Erre csak a magánvádnál lenne lehetőséged (de az sem visszavonás, hanem elálsz a vád képviseletétől).

2023. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!