Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyanús, ha valakinél nála van...

Gyanús, ha valakinél nála van a büntetőeljárásáról a nyomozati anyaga?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron igazoltattak a rendőrök és ruházat csomagátvizsgálást is foganatosítottak. Pont a békéscsabai ügyem teljes nyomozati anyaga nálam volt és kérdezte a rendőr, hogy "ez miért van magánál, miért húzgalja?" Mondtam az egyetemen voltam és ott olvasgattam, mert tervezek nem is egy észrevételt tenni a bíróságnak. Az időközben megjött másik járőrpáros egyikének mondta, hogy "Te nézzed már, egy kupac rendőrségi irat van nála." Belenézett a járőr és visszaadta. Gyanús, ha igazoltatnak és van nálam nyomozati anyag? Miért csinálták ebből ilyen nagy akármit? És miért gyanús?

2023. jún. 13. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak nevetséges, mert az egyetemen is lopni voltál, és lopni nyomozati irattal menni elég megmosolyogtató levike.
2023. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Levike, nálad minden papír gyanús.
2023. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van, amikor még az orvosi papírjainak viszem, mert azt is szoktam olvasgatni az egyetemen. Nézegettem benne, hogy milyen diagnózisaim vannak, és azokat írom le a bíróságnak, és arra kérem, hogy a legenyhébb ítéletet adja, mert ezelőtt rossz úton jártam. Ezekből lapátoltak ki és, ha minden ügyem megszűnik, esetlegesen ülni is kell még, letöltöm egy lightosabb bv Ben, aztán utána tiszta lappal kezdek és azt sem akarom hallani, hogy rendőrség, ügyészség, bíróság. Az a szokásom, hogy otthon is szoktam olvasni, meg az egyetemen is.
2023. jún. 14. 00:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyire nem eljárásjogi analfabéták a rendőrök. Még a járőrök se....


Ez egy idióta kérdés.

2023. jún. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!