Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Komolyan azért ment el az...

Komolyan azért ment el az egyik rendőrautó, hogy hátha elfogja a tettest?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam edzeni, és van egy másik edzőterem mellette ahol nőknek van ilyen torna, ahova zsírégetés vagy más célból járnak. Mondta ma az egyik hölgy, hogy multhet péntek este 7-8 ig óra volt, és annyit láttak, hogy óvatosan a folyosóra nyíló öltözőből kijött egy fiatalember, akihez odamentek és rögtön kérdőre vonták, mit keresett bent az öltözőben. Hadart össze vissza, zavart lett, majd a nők bementek hogy megnézzék a cuccainkat, ekkor a fiatalember hirtelen gyorsan kirohant és elrohant, olyan villámgyorsan, hogy mire észbe kapott a két nő, hogy megnézze a cuccait, azt sem tudták merre futott. Megnézték és két pénztárcából hiányzott pénz, az egyiknek 25 ezer, a másiknak 48 ezer forintja hiányzott. Azonnal kihívták a rendőrséget és két jarőrkocsi jött ki, mind a kettő villogva állt meg az út szélén. Bementek, négy rendőr, majd két rendőr visszaült a kocsiba és elmentek, de a másik rendőrautó ott maradt még. Az egyik rendőrautó valszeg azért ment el, mert sejtik ki volt, akit ismernek és lehet mentek átfésülni a környéket, hátha még a közelben van és elfogják?

2023. jún. 15. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom.
2023. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Elment kajálni.
2023. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen Levike téged kerestek. Nem unod még komolyan?!
2023. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Gyula edzeni ment, aszongya 😂 futottál, mi? Csak nem padon, hanem pénzzel a zsebedben.



(Amúgy képzelem a 20-40 év közötti nőket, amint egy 50-nek kinéző, 40 éves paliról fiatalemberként beszélnek. :)))

2023. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4 Én még azt képzelem, 🤔 vagyis furcsállom, hogy ha a másik rendőrautó azért ment el, hogy sejtik ki volt, ismerik is és hátha a közelben van és meglátják, feltartóztatják és tudják a dolgukat. Ez szép és jó.


Nade:

Elrohant az ember, tegyük fel ők felhívták a 112-t, először a segélyhívó veszi fel, aztán míg kiböki a bejelentő miről van szó, hol történt, addigra eltelik 3 perc, aztán a ségélyhívó meg ezután értesíti a helyi rendőrség Tevékenység irányítási központját, akik majd járőrt küldenek, ez újabb 3 perc, majd ha a közelben van rendőrjárőr is leghamarabb 5 perc mire kiér mert egy kis lopásra nem fog szirénázva száguldani. A bejelentéstől számítva kb, ha 10 perc múlva kiér a járőr, először nem üldözik a tolvajt, meghallgatják a bejelentőt, esetleg a másik járőr el is indul emberünket keresni. 10 perc, több mint 10 perc múlva már lehet kilométerekkel arrébb van az ember, a város egy másik részén ki tudja merre, ugyanis nagy város, belváros is ahol sok busz sűrűn jön megy, villamos, troli, és lehet amikor elszaladt, már felpattant egy buszra, és elment a város túlsó részére. Ha tehát a rendőjárőr elkezdi a környéken egy negyedóra elteltével keresni, nagyon amatőr. Ugyanis egy rutinos elkövető, ha lop és észreveszik, de el tud menekülni nem marad ott a környéken, hanem seperc alatt felszívódik.

2023. jún. 16. 01:00
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez mind így igaz Gyula, csak az az a baj, hogy meg azok is tudják ki volt az elkövető, és hogy hol kell keresni, akik nem is helyiek. Nem is kell hizza rendőrnek lenni, elég ha néha felnéz ide a Gyakorira. Kérdéseid felérnek egy önkéntes beismeréssel. :D


Csak így tovább koma, egyre közelebb vagy már a kedvenc helyedre, a BV-be.

De ha odáig nem tudsz elszaladni, majd teszünk róla, hogy odatalálj. ;)

2023. jún. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Egy elegáns vezetőszárral meg bilincsrögzítővel.

Megy ez is a többi közé mert már rég megírtam az ottani összes edzőteremnek hogy már akkor hívják ki a rendőrt hacsak meglátnak. Azt csak zárójelbe tettem hogy vagy ássanak el nyugodtan.

2023. jún. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6,7 kommentelő.

Végigolvastátok a kérdés alatti szöveget? Ha igen, értelmeztétek?

Nekem mesélte egy nő, aki a szomszéd női tornaszobában jár erre a zsírégető női tornára, hogy mi volt. Meglopták őket.

2023. jún. 16. 14:19
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Levike te egy személyiségzavaros idióta vagy. Azthiszed nem lehet rádisnerni?!
2023. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mesélte=elkövettem
2023. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!