Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Előzetes letartóztatásban...

Kettrin kérdése:

Előzetes letartóztatásban levő hogyan tud telefonálni? Ha már vissza küldtem a kapcsolattartóit

Figyelt kérdés
Odabent érdeklődtem, de azt mondtak hogy venni kell telefonkártyát neki amivel tud majd hívni. Telekom/Vodafone/Yettel sehol nem adnak ilyet, azt mondjak már nincs ilyen. Most akkor hogy van ez? Hogyan lehet telefonon keresztül beszélni?

2023. jún. 16. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Remélem 20 évig sehogy...
2023. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 árokpart ***** válasza:
0%
1-es Azt ugye tudod, hogy bármikor kerülhet bárki hasonló helyzetbe. Elég ha pl . megtámadnak és aki megtámadott odavisz a rendőrségre 4 tanút és azok egyöntetűen azt mondják, hogy te kezdted, sőt még netán azt is állítják, hogy lehet te akartad őket kirabolni és hopp már ott is találod magad. Az élet forgandó ám.
2023. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Árokpart éppen kintvagy? Remélem visszakerülsz.

Kérdezőnek: nem kell simkártya. Bv-s telefon fog hívni, csak nem jelzi ki a számot.

2023. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
#3 Ügyészasszony, te ne okoskodjál itt!
2023. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Kussoljál levike neked nem osztottak lapot
2023. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Rendben ügyészasszony. Mikor csináltad meg a hajad, dauer van a hajadba?
2023. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Sosem voltam ügyész te idiota
2023. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem. Az vagy most is. Dr. Kujbus Mária a neved, rövidhajú villámkinézetű vagy. Békéscsabán laksz. A Békéscsabai Járási Ügyészségen dolgozol mint ügyész. Kényeskedve beszélsz. Most vagy 55 éves. Néhány év és nyugdíjjas lehetsz. Mondd, nem jőtt még levél neked a nyugdíjjal kapcsolatban,,nem kerestek még meg? Mert 7 év múlva 62 leszel, ilyenkor ötvennéhány éves korban már megkeresik az embert. Nem kerestek még, hogy mész majd nyugdíjba? Megvan, e a 40 év ledolgozottad? Mész 62 évesen nyugdíjba, vagy maradsz még 65, esetleg 70 éves korodig még az ügyészségen? Bizony 2019-ben sokat, -a fentieket- is leírtad nekem. Nem értem miért tagadod. Vállald most is, mint akkor, amikor sokmindent leírtál magadról. Nincs belőle semmi. Akkpr voltál 51, és akkor nyílván most 55 éves vagy.
2023. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Ezt mind csak kitaláltad te retardált.
2023. jún. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

8 -as!


Te honnan a f@szomból szeded ezeket a hülyeségeket?


Amiket össze-vissza írogatsz?

2023. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!