Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebből az ügyből lesz valaha...

Ebből az ügyből lesz valaha is valami?

Figyelt kérdés

Az egyik tanyaszomszéd ma mesélte, hogy pár éve akié volt az én telkem (tavaly vettem) annak van egy olyan rendőrségi ügye, hogy betörtek ide a tanyájára. Rajta kapta a betörőt viszont a betörő rátámadt és leütötte az ex-tulajt. A betörőn maszk volt így az arcát nem látta, ujjlenyomatot nem találtak és elvileg azóta is tart a nyomozás a betörő ellen.

Lehet hogy valaha lesz ebből az ügyből valami még?



2023. jún. 18. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2023. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Azért durva hogy ilyen bosszantó bűnügyet nem tudnak megoldani a rend éber őrei....
2023. jún. 18. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs neki akkora fajsúlya, és így nem is nagyon tudnak miből kiindulni a tettes felderítése iránt.
2023. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában aki ilyet csinál, az többször is csinálja. Egyszer lebukik, kihallgatáson elszólja magát, házkutatásnál találnak valamit, ami összeköti más üggyel. Különben ne csodálkozz, a rendőrség sem mágus. Nem tudnak, csak úgy mindent kideríteni. Hozzá teszem, én 1983-tól 2008-ig követtem el bűncselekményeket. Nem nagyokat, de elkapnak, pár év. Ennek ellenére mindvégig köztiszteletben lévő állampolgár voltam, vagyok. Vagy is rendőrök sem tudnak csodát csinálni.
2023. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.

És miket követtél el?

2023. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!