Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyanúsítottként idéztek be a...

Gyanúsítottként idéztek be a lakóhelyemtől közel 600 km-re lévő rendőrkapitányságra. Nem tudok egyrészt anyagi okok és édesanyám valamint saját betegségeim miatt megjelenni az adott időpontra, helyszínre, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szabolcs megyéből idéznek Veszprémbe, az utazási idő 7 óra kb vonattal, busszal annál is több. Reggel 10re vagyok idézve, orvosi papírral és utazást lehetetlenné tévő menetrendet igazoló fotóval jeleztem a rendőrségre e-mailben, hogy nem tudok megjelenni. Borderline személyiségzavarom van, viselkedés - és magatartászazavar, depresszió, pánikbeteg vagyok és szorongásos, valamint édesanyámat sem hagyhatom itt, mivel epilepsziás beteg 7 éve. Kértem a lakóhelyemhez közeli rendőrségen hallgassanak ki, mik a lehetőségeim.
2023. júl. 2. 19:05
 1/10 szántóvető ***** válasza:
100%
na ezt jól tetted.bemehettél volna a kapitányságra hogy ott is jelezd a dolgot.
2023. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Semmit, a fideszt ez egy cseppet sem érdekli. Nem jelensz meg, jön a rendőrautó, elvisz aztán még örülhetsz ha csak százezres pénzbírságot kapsz és nem állítanak elő. A törvény így működik fideszéknél!
2023. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb a lakóhelyed közelében kövesd el a bűncselekményt.
2023. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Veszprémtől Magyarország területén semmi nincs 600 kilóméterre mivel alig 400 az uki határ. Sőt Magyarországon semmi nincs egymástól 600 kilóméterre.
2023. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

"az utazási idő 7 óra kb vonattal, busszal annál is több."


Ez kb. akkor lenne igaz, ha az átszállásnál a csatlakozásra órákat kellene várni....és azért ilyen nem nagyon van.

Én a lakóhelyemtől az ország másik végébe jártam egyetemre, vonattal és busszal is mentem.... soha nem vártam a csatlakozásra 30 percnél többet.


Magyarországon azért 2 - 2,5 - 3 óra hossza alatt - folyamatos utazással - bárhova oda lehet érni.


De lehet kérni - indokolt esetben - a lakóhelyed szerinti megyei főkapitányságon történő meghallgatást.

2023. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
2023. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5

Lónya-Lenti

Tömegközlekedéssel

9 óra 51 perc

2023. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Barátom, először tisztázzuk, miért idéztek be gyanúsítottként? Mit követtél el? Talán nem kellett volna, nem gondolod?
2023. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 XD
2023. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azokat nem fogja értékelni az, hogy családi vagy egyéb gondod miatt nem tudsz megjelenni.


Ha nem jelensz meg és előre nem jelzed akkor mánap már kiadják a körözésed, és ha elkapnak őrízetbe vesznek fogdára és 24 órán belül átadnak annak a kapitányságnak, akihez idézve lettél.


De ha felhívod telefonon az ügy előadóját és kéred, hogy egy héttel később kérnél időpontot, mert aznap nem tudod megoldani, akkor szoktak adni új időpontot még azt is kérheted, hogy messze laksz és esetleg délután 1-2 órára ha lehet. A legtöbb előadó belemegy ilyen alkuba, hisz ők is azt szeretnék, hogy ott legyél. Addig aznapra próbálj anyukádnak egy gondozót keresni.


De ha nem jelzed, és nem mész el, várnak de te sehol nem vagy, másnap már kiadják a körözésed.

2023. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!