Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezek a nyomozók dolgoztak vajon?

Ezek a nyomozók dolgoztak vajon?

Figyelt kérdés

Múlthét szombaton Debrecenben figyelmes lettem két személyre, civil ruhában egymás mellett ment két férfi. Azért is lettem rájuk figyelmes, mert mindkettő nyomozó a Debreceni Rendőrkapitányság Bűnügyi osztály nyomozó alosztályán, azaz felderítő nyomozók.


Én szembementem velük, az egyik nézett rám, érthető, mert ugye ismer. A másik is ismer, és köszönt is, hogy "jónapot" és mondta a nevem. Én viszont megkértem, hogy nekem ne köszönjön, erre azt mondta, hogy "rendben". Majd mentek tovább.


Tekintettel arra, hogy nyomozóként dolgoznak a városi kapitányságon, meg hogy lazán csak sétáltak, még nem volt náluk semmi csak egy kis oldaltáska mindkettő vállán, vajon dolgoztak, vagy csak ilyen kollégai találkozó lehetett, lógtak a városban?



2023. júl. 6. 19:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni és írom most, hogy én is ismerem mind a kettőt.
2023. júl. 6. 19:38
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Levike, majd ismeretlenül én is rádköszönök, meg intézkedés alá is vonlak hátha akad nálad egy 100e ft ami másé. (Mert nyilván másé.)

Arcod már úgy is a fél ország rendőre ismeri. Én is azon szerencsések közé tartozok.

Kedves Gyula.

2023. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hol akarsz te intézkedés alá vonni? 😀
2023. júl. 6. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Bárhol intézkedés alá vonhatlak, csak gyere szembe.
2023. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 De te ha intézkedés alá vonsz, utána el kell engedj, mert a te városodba nem csináltam semmit. Bízd azt a debreceniekre, majd ők intézkedés alá vonnak, még azokra akik városában elkövettem a bűncselekményeket. Azon városokban ahol nem követtem el bűncselekményeket, ott nincs velem dolguk.
2023. júl. 6. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem nem levike. Megkezdem az intézkedést és átadlak a helyieknek ha úgyvan.

Sajnálatodra fullba jogom van hozzá, hogy megóvjak ártatlan pénztárcákat, zsebpénzeket, uzsipénzeket. Hiszen a legutóbbi rablásod után már konditerembe nem mersz menni, inkább csak csajos átmozgató fitness edzésekre megy gyerekekhez. Na itt kinyílik az ember bicskája.

2023. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem. Nincs igazad. Középiskolás diákok mióta gyerekek? Azoktól loptam. Meg 55 éves edzőtől loptam el a pénzt. Bementem a shinkendó sportklub épületébe és nem öltözőből, hanem a szertár-irodából az edző tárkájában lévő pénztárcában lévő 90 ezret vittem el.
2023. júl. 6. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Te nem vagy böriben?
2023. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!