Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Debrecen biztonságos élhető...

Debrecen biztonságos élhető város?

Figyelt kérdés

Láttam már you tube-on rendőri vezetőket arról beszélni, hogy Debrecen nagyon biztonságos élhető város, meg saját szememmel minden nap, este látom, hogy az út szélén villogva áll a rendőrautó és a rendőrök a szolgálati gépjármű mellett állnak, emberekkel beszélgetnek. "Valaki megint rosszat csinált..." Másmiatt miért állnának meg?! Hagyjuk már...


2023. Július hónapot írunk, eddig 2000 regisztrált bűncselekmény történt a DBRK illetékességi területén. A város 200 ezres, a 2. legnagyobb létszámú az országba.


A városi kapitányságon minden második nap fut be feljelentés pénzlopásról, ugyan azon módszerről, minden második nap kattog a billentyűzet a feljelentést felvevő jegyzőkönyvező nyomozó ujjai alatt, aki már sejti, hogy ugyanaz a személy lehet az elkövető. Ráadásul amióta nyár van, több szállodából jelentették itt nyaralók pénzlopást. Strandról táska tűnt el. Múlthéten egy szállodás ismerősöm mondta, hogy a múlthét elején valaki besurrant az egyik szálloda egyik szobájába és elloptak egy pénztárcát, benne több száz euróval, és minden irattal, lengyel útlevél, iratok stb, 5 rendőr volt kint, meg 2 bűnügyes. 7 rendőr volt kint összesen, egy óráig voltak a szállón, keresték a tettest.


Tehát mind1 mit látok youtube -n, meg én a való életben mit látok, hallok. Mindezek alapján Debrecen biztonságos élhető város, vagy nem?


Csak azért kérdezem, mert érdekel a kriminalisztika meg az ilyen dolgok. Egyszer még felcsapok jogásznak:D



2023. júl. 19. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Levikét már ott is megismerték?
2023. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szántóvető ***** válasza:
100%
most még igen,de hamarosan migránsok tízezrei fogják ellepni.
2023. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudom miről beszélsz, én tősgyökeres debreceni vagyok. Én már kezdem unni ezt a várost. Volt már eszembe, hogy el kéne költözni a Dunántúlra Győr környékére, de inkább Sopronba. Onnan nap mint nap ki lehet járni Ausztriába dolgozni, napi 30 ezret lehet keresni.
2023. júl. 19. 17:51
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Ausztriába dolgozni = Euró valutában lopni xD


Bégyugyagyula....te sose javulsz meg.

Ausztriában különben sem így megy, hogy "kimegyek oszt dolgozok". Beajánlás nélkül még úgy se jutsz ki, ha a határ mellett laksz és beszéled a németet.

2023. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kávézól #4?
2023. júl. 19. 20:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyere levike! Tárt karokkal várunk!

Üdv a Győri Rk.

2023. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz mert az itten bv-kbe nem igen érdekel senkit hogy csicskuszjelölt vagy.
2023. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#5 hányszor kérdezed még meg tőlem?
2023. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8 Mert tőled kérdeztem a múltkor?

Nem látható a nincs neved, honnan tudjam, hogy tőled???


Ha úgy van beállítva a neved, hogy ne látszódjon, aninimként honnan tudjam? Ezt te se gondolod komolyan.

2023. júl. 19. 21:29
 10/15 A kérdező kommentje:
nink.
2023. júl. 19. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!