Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Engedélyezett-e a PIT-manőver...

Engedélyezett-e a PIT-manőver Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szerintetek vajon miért nincs PIT-manőver a magyar rendőrségnél? Nem engedélyezett ilyent végrehajtani az EU-ban?


[link]



2023. júl. 26. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes nagyon. Az usákokban sem annyira gyakori, mint amennyire a youtube videókból gondolnád. Képesek órákon át követni egy kocsit, és még csak közel sem mennek hozzá.

Nem szabad senki életét, test épségét veszélyeztetni.

És a kergetőzés nsgyon ritka Európában, nálunk is.

2023. júl. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
1: ritka? hetente van nálunk is hír, hogy autós ámokfutót üldöztek a rendőrök
2023. júl. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem igaz.
2023. júl. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nincs üldözés. Követés van.


Értem, hogy rohadt menő Amerikában a PIT manőver, de azt is ritkán, végső esetben, az erre kiképzett rendőr használja. Ezt is lakott területen kívül, rohadt széles utakon alkalmazzák. Tudom van kivétel, lattam én is kivételt de döntő többsége a fent leírtak.


Magyaroszágon az követések jó része városon belül, keskeny utcákon, nagy forgalomban történik ahol rohadt sok embert veszélyeztetne, anyagi kárt okozna.


És azért gondoljunk bele, itthon a menekülő emberek megint döntő többsége ittas, vagy nincs vezetői engedélye. Az ilyen menekülések is hamar átcsapnak gyalogos futásba.


Ilyen dolgok miatt, lezúzni egy 10 milliós járőr autót és meg másban is anyagi kárt okozni egyszerűen mérhetetlenül felesleges és aránytalan.


Értem én, rohadt vicces, hogy egy buszt követtek rendőr autóval és miért nem ezt vagy azt csinálták, de a sok okoskodó fotel harcost aki simán megállítana egy Octaviával egy buszt, megkérném mutassa ezt be.


És mellé ha megnézzük, tudom és egyetértek, aki menekül rohadjon meg kit érdekel mi lesz vele, de azért mégis csak jobb, hogy bármilyen pit manőver nélkül, anyagi kár és sérülés nélkül van vége a követés, mintsem rombolva, autókat törve.

2023. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Abban mi a mámor, hogy egy piti gyorshajtót, tolvajt addig üldöznek, míg bele nem hal, vagy maga a rendőr, seriff, akárki? Mert olyan is van ám!
2023. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!