Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Budapesten és nagyvárosokban...

Budapesten és nagyvárosokban minden utcán előfordul egy körözött személy?

Figyelt kérdés
Ha megyünk végig egy főutcán vagy forgalmas utcán, biztos egy-két körözött személy is jön szembe velünk?

2023. aug. 4. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Pl. Debrecenben Levike.
2023. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ő nem mindig van az utcán, sok idő az amikor ide írogat, és egyszerre csak 1 utcán tud szembe menni bárkivel is. :)
2023. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor az Auchanban láttam. Meg is vettem.
2023. aug. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem
2023. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még kisvárososokban is. A körözést ne úgy képzeld el, Kérdező, hogy csak a bűnözőkre, gyilkosokra adnak ki körözvényt ;) Rengeteg embert köröznek az országban, olyanokat is, akiknek fogalmuk sincs róla, mit csináltak (pl. elfelejtett befizettt bírság, sikertelen elővezetések...)
2023. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Ezt tudom. Ha valaki nem kiemelt körözött, nincs hajsza ellene, mint a múltkori gyilkos ellen, nem gyilkos nem kiemelt bűncselekményes, hanem sima piti körözött, vagy nem vonult be vagy mittudomén, az csak akkor bukik meg, ha a lakcímén él, valamint ha belefut egy igazoltatásba avagy még ha rendőrrel találkozik. Például ha egy rendőr nincs szolgálatban, hanem magánéletben szembemenne egy piti körözöttel, és felismerné, leszrná, menne tovább. Vagy ha családdal van akkor is. Nevetni fogsz de ez így van. Ha szolgálatban van, akkor intézkedne.
2023. aug. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!