Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kényszergyógykezelés elrendelé...

Kényszergyógykezelés elrendelése mennyi ideig látható a rendőrségi adatbázisban?

Figyelt kérdés
Ha most szeretnék valamit elintézni a rendőrségen, és utánanéznek a nevemnek, fogják látni, hogy egy évvel ezelőtt (az egy év már letelt) kényszergyógykezelést rendeltek el velem kapcsolatban?

2023. aug. 24. 16:28
 1/10 anonim válasza:
25%

Szerintem te hagyjad a rendőrséget!



Véleményed szerint nem látják? A rendőrségi adatbázis egész életedre megmarad.

2023. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez alapján nem…

2023. aug. 24. 21:12
 3/10 A kérdező kommentje:
+ akkor egész életemben ne menjek semmivel rendőrségre, mert kamaszkoromban hülyeséget csináltam, és kórházba kerültem?:)
2023. aug. 24. 21:19
 4/10 anonim válasza:
67%
De figyelj, ezzel nem követtél el bűncselekményt, nem vagy priuszps,de ha az lennél is bemehetsz. Én csak arra válaszoltam, hogy ez egész életedben meglesz nekik. De mondjuk ez durva, hogy ezt teszik valakivel, mert rossz passzban volt...
2023. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A rossz passz enyhe kifejezés azért, túladagoltam magam, kihívták a mentőt és ilyenkor kötelező a rendőrségnek is kijönnie, ők meg papírt írnak erről, akkor is ha egy hét után kiengedtek és már réges-régen jól vagyok…
2023. aug. 24. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kényszergyógykezelést bíróság rendeli el bizonyos bűncselekmények elkövetőjével szemben, ha kóros elmeállapot miatt nem büntethető.


Ami veled történt, az nem kényszergyógykezelés volt és nem szerepel a bűnügyi nyilvántartásban.

2023. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
De jelentés attól még van rólad ami mindig ottlesz a belső rendszerben.
2023. aug. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen, de egy régi jelentést előbányászni nem olyan egyszerű, mint lekérni a prioráló lapot.
2023. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen jogosultságod van.
2023. aug. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Ezt hogy érted?
2023. aug. 31. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!