Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Napok óta követnek, hogy...

Napok óta követnek, hogy tudnék elrejtőzni/ beolvadni a környezetbe?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint egy hónapja összetűzésbe keveredben egy emberrel az utcán. Nem írom le pontosan, hogy mi történt, mert könnyen felismerhető a sztori. Mostanában reggelente mikor megyek el, délutánonként mikor megyek haza és napközbe ha arra járok ahol az incidens történt ott van (könnyen felismerhető autója van). Nemhiszem, hogy eddig meglátott volna, de szinte biztos vagyok benne, hogy engem vár, mivel korábban soha nem láttam ezeken a helyeken (emlékeznék az autóra).


Hogyan tudok úgy elrejtzőni, beolvadni a környezetembe, hogy ne lásson meg, le tudjam rázni? Úgy gondolom, hogy pár hét után fel fogja adni, addig kell csak "kibírnom", viszont ezen az útvonalon naponta többször át kell mennem. Mit változtassak a külsőmön, hogy ne legyek felismerhető? Miket tudok tenni?


Rendőrségre nem megyek, nem tudnak ellene mit tenni, könnyű kimagyarázni, hogy itt meg ott van, xy okból kifolyólag.



2023. szept. 24. 16:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
Menj másik útvonalon
2023. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért KELL átmenj?
2023. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gyalog csak azon az útvonalon tudok eljutni a munkahelyemre. Bár belegondolva ebben az időszakban járok majd biciklivel kerülőúton, ami 2 km-rel hosszabb, de jobban megéri, mint belefuni az illetőbe. Ezen kívül változtatom majd az időpontokat is, hogy mikor megyek, egyik nap hamarabb, egyik nap később indulok majd el.
2023. szept. 24. 18:02
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Biztos lehetsz benne hogy lát minden alkalommal amikor arra jársz.
2023. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy belemagyarázod.
2023. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#6 remélem csak én vagyok paranoiás. Minden esetre kerülöm majd az útvonalat és megkérem az egyik barátomat, hogy nézzen szét arra, ott van-e az illető.
2023. szept. 24. 21:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Ragasszá szakállat és járj mankókkal
2023. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#8 amúgy viccen kívül elkezdtem szakállat növeszteni, de nem emiatt :D
2023. szept. 24. 21:18
 9/13 scamdemic ***** válasza:
100%
Nagyon jó gumimaszkokat is tudnak már csinálni. Áldzsóbájden és avatárjai is olyat használnak.
2023. szept. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szilikonmaszk paroka mas stilusu szinvolagu ruhazat!!!
2023. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!