Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kivizsgálja ezt a hatóság?

Kivizsgálja ezt a hatóság?

Figyelt kérdés

A kisgyerekünk antibiotikumot szedett és a hétvége miatt írattam neki még egy üveggel, mert nem lett volna elég. Férjem ment el érte, de amikor hazajött, nem láttam, hova tette és utána, amikor kerestem, nem találtam azokon a helyeken, ahol gyógyszereket tartunk (2 m magasságban), de mivel álló nap én futkorászom mindenért, menni kellett más dolgok után. Este vacsi után kicsit hagytam játszani a gyermekem, s igyekeztem gyorsan rendet tenni, végezni a szükségleteimmel, mielőtt ágyba dugom. 7 percre magára hagytam (pontosan tudom, mert percenként néztem az órát), s csak füleltem, mit csinál: amikor otthagytam, játszott, amikor megint ránéztem, a vadiúj, gyárilag lezárt gyógyszer kibontva, szája tele, a szirup szétfröcskölve a padlón, az üveg szinte üres. (Ezek szerint a férjem valami számomra nem evidens, de a gyerek számára elérhető helyen hagyta a dobozt.) Azonnal hívtam a mentőt, akik egy órával a baleset után már leadtak minket a kórházban. Két napig voltunk bent, majd szerencsére egészségesen jött ki a gyerek (bár az infúziót rosszul kötötték be neki és szinte szétrobbant a karja).

A baleset miatt én magamat hibáztatom, mert nem kerestem kitartóbban a gyógyszert, amikor láttam, hogy az nincs a biztonságos helyeken, meg mert azt hittem, a gyerekem nagyobb biztonságban van, s nem néztem rá sűrűbben. A férjem engem hibáztat, mert én “hagytam magára” a gyereket, ami teljesen igaz, én is hibáztatom magam emiatt, de ő sosem segít este (sem), mert állandóan játszik, összességében nagyon ritkán segít, a gyógyszerért is azért ment el, mert megkértem, hogy porszívózzon ki és akkor inkább elment a gyógyszerért helyette. Ha meg a gyereket magam mellett tartom, amíg elpakolok, vécére megyek, akkor az minimum 3x annyi idő, s már késő volt.

A kérdésem viszont az, hogy a mentőorvos elvitte a gyógyszeres üveget azzal, hogy ezt neki el kell vinnie, de nem mondta, miért, én meg nem kérdeztem, nyilván nem ezen volt a fókusz. Most viszont eszembe jutott, mert elolvastam az összes dokut, amit feltöltöttek az EESZT-be, s több helyen szerepelt, hogy ismeretlen szándékú volt a gyógyszertúladagolás, illetve egy helyen írták, hogy baleset/véletlen. A kérdésem, hogy számíthatunk arra, hogy még lesz ennek folytatása és megkeres/ kihallgat a hatóság?



2023. okt. 25. 02:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Mindenképpen gondatlanság, mindkét részről.
2023. okt. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Lesz bizony....


Főleg ha baja lesz a gyereknek.... felelhettek mindketten kiskorú veszélyeztetése miatt.

2023. okt. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

1,2

Aha, de azért, hogy : rosszul kötötték be neki az infúziót, nem felel senki....?

2023. okt. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3 - as!


Ha tényleg rosszul kötötték be és attól robban szét a karja....akkor aki bekötötte neki.


Azért Anyuci se nem orvos, se nem mentős....

2023. okt. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

4

És azt is kivizsgálják kérés nélkül illetve elsikálják majd?

2023. okt. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
És szerintetek miért nem kérdezte meg a férjét, hogy hova tette a cuccot? :D
2023. okt. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert a férjem egy távoli szobában, zárt ajtók mögött játszik egész nap.
2023. okt. 25. 09:35
 8/11 anonim ***** válasza:
És nem mersz hozzászólni?
2023. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Minden az én feladatom, állandóan lefoglal valami, így fárasztó, hogy többször felkeressem, mire végre válaszol valamire.
2023. okt. 25. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Jaj istenem biztosan, hogy a francba van idejük embereknek ilyen sztorikat kitalálni? Mi ebben a szórakoztató?
2023. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!