Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A napokban volt rendőrségi...

A napokban volt rendőrségi drogtesztem (vizelet). Ha pozitív lesz milyen következmények lesznek és mennyit kell majd fizetnem a tesztért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kúrára fognak kötelezni. A teszt ára meg benne lesz az eljárás díjában.
2010. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy ez az egész eljárás kb. mennyibe fog kerülni? Ha ez befolyásol vmit akkor valószínüleg THC-t fog kimutatni a teszt és nincs priuszom.
2010. okt. 23. 18:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az első ilyen ügyed, akkor felajánlják, hogy járhatsz elterelésre. Be kell járnod kb. 2 hetente foglalkozásokra, addig felfüggesztik az eljárást. 6 hónapod van rá, hogy teljesítsd az óraszámot (nem tudom mennyi). Ha vége, kapsz egy igazolást, és ejtik az ügyedet.

De ne tedd Magad tönkre, hidd el, még senki nem volt az ilyen sz@roknál erősebb!

2010. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, és mivel ejtik az ügyedet, nem lesz költsége sem. Hány éves vagy?
2010. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
20 leszek decemberben. És fixen befogok járni a foglalkozásokra :)
2010. okt. 23. 18:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez 100%, hogy akkor nem lesz költsége az egésznek ? Több embert is kérdeztem és mindenki mást mondott.
2010. okt. 23. 18:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Magunk közt szólva szerintem rádverik a teljes eljárás költségét. Tehát még a kezelést is. Hidd el a drogteszt ára fog legkevésbé érdekelni az a pár ezer forint.
2010. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rokon gyerek van túl ezen, mondjuk ő 2 nappal a 18. szülinapja előtt bukott, nekik semmit nem kellett fizetni.
2010. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen kezelést? Nincs itt semmiféle kezelés. Ráadásul ezek a foglalkozások olyanok, hogy én is bemehetek rá az utcáról, pedig életemben nem próbáltam semmi ilyen ökörséget. Van, amelyikre bemegy volt drogos, aki valóban drogos volt, nem limonádés, aztán mesél, van amelyiket képzőművész tart, olyan dolgok, amiket lehetne választani értelmes tevékenységként, az ilyen hülyeségek kipróbálása meg használata helyett.
2010. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem ne azt ígérd meg, hogy bejársz az elterelésre, hanem, hogy soha többet nem leszel "hüle". Vagyis nem nekem, hanem Magadnak. Ja, a neten kb. háromszor olyan komoly teszt, mint a benti kb. 4.000,-Ft, még ha kifizettetik sem akkora összeg, hogy gyűjtést kellene szervezned rá.
2010. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!