Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elképzelhető, hogy Gyárfasz...

Elképzelhető, hogy Gyárfasz Tamás ilyen tettet tett, vagy csak kitaláció?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, mire gondolok.
febr. 13. 05:52
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Én nem tudom, mire gondolsz. Megint valami beteg dolog vatta cukorral meg bőrtangával? Komolyan nem értem, mi baja van az embereknek...
febr. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Az a gond, hogy Fenyő annyi mindenkinek volt az útjában és annyi minden keringett akkoriban róla, hogy Columbo legyen a talpán, aki ebből kitalálja az igazságot. Gyárfás egy balek, ez látszik rajta, lehet, hogy ténylegesen igy akart elégtételt venni és több embert is felbérelt, én nem voltam ott, de igazából annak idején a fél média és politikai elitről tudott valami Fenyő, és ők is tudtak róla. Szal, elég sok lehetőség van itt sajnos az igazságra.

A vicc az egészben, hogy a gyilkosa ismert már elég rég, de, hogy őt ki bérelte fel ténylegesen, és miért...

febr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Még annyit hozzátennék, hogy ma is vannak meglehetősen magas poziciókban olyanok -többen is-, akik érintettek voltak valamilyen mód az akkori olajügyekben, pénzmozgásokban, maffiában, médiában és politikai körökben. Simán lehet, hogy Gyárfással vitették el a balhét.
febr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Az igazság odaát van.
febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fsms ***** válasza:
84%

Simán lehet. A Pintér száll még erős ebben a sztoriban.

30 év távlatában mindenképpen érdekes, h mit tudtak bizonyítani.

Szerintem sohasem derül ki.

febr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elképzelhető.
febr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Gyárfás mindkét oldalon megtalálta a maga helyét, nem hinném hogy politikai ítélet volt. A nagy kérdés számomra hogy miért kellet ennyi idő eltelnie, hogy vége felelősségre vonják.
febr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es! Mert rengeteg hanganyagot kellett leírni, azokat szakérteni.


Közben a tettestárs szándékosan húzta az időt, sorra kirúgta az ügyvédeit, stb.


Több ezer iratanyagról lehet már szó.


Meg fogja úszni. Most sem kapott sokat, ebből levonják az előzetesben, házi őrizetben töltött időt, a maradékot ötödölik.


Fellebbezni fognak az Úristenhezbis.

febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kinézem belőle. A Napkeltéből amennyit láttam belőle, hát ott sem volt szimpi.
febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!