Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy ilyen szakértői vélemény...

Egy ilyen szakértői vélemény megérte volna?

Figyelt kérdés

Még kicsit régebben volt nálunk egy betörés, a kamerafelvételen nem lehetett egyértelműen azonosítani a tetteseket de alkatról, mozgásról az egész környék kapásból rá vágta hogy kik azok.

A rendőrségen azt mondták hogy van valami szakértő aki pár százezerért azonosítani tudja az illetőket a mozgásukról, az alkatukról. Hogy pontosan hogy hívják azt a szakterületet aki ezzel foglalkozik már nem tudom.

Mivel több milliós kárról volt szó egy pillaantig elgondolkoztam rajta, aztán arra gondoltam hogy úgysem tudnák azonosítani illetve hogy annak a szakértőnek a szakvéleménye milyen súlyú lenne a rendőrségi nyomozat során.

Valaki esetleg tud erről bővebb információt adni, hogy ez pontosan hogy működik? Utólag tudom hogy már mindegy de azért kíváncsi vagyok hogy valóban azonosítani tudják-e így az elkövetőket?



febr. 20. 19:38
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
Nem tudom, ha a szakértő nem ismeri az adott embereket, akkor milyen módon tudná azonosítani őket?
febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvileg ez külön szakterület, ugyanúgy mint például ahogy az írást is tudják elemezni-azonosítani úgy az ember egyedi vonásait, mozgását is.
febr. 21. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!