Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni, ha a panelház...

Mit lehet tenni, ha a panelházban hömpölyög a marihuána szag?

Figyelt kérdés

Jó estét,


Mit lehet olyan esetben tenni, ha panel ház folyosóján naponta terjed az erős marihuána füst szag, az ajtónkon még be is szivárog az előszobánkba. Nem tudjuk pontosan honnan jön, valamelyik lakásból, vagy a folyosón szellőzőből. Dán típusú panel, 8 lakással 1 folyosón. A rendőrség nem tud mit tenni. Jeleztük, nem jöttek ki.


márc. 13. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Leszarni esetleg?
márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Hát igen, ez valóban a rendőrség dolga lenne, de ők már sokkal inkább csak karhatalmisták, nem a szolgálnak és nem védenek.

Önkormányzatnál lehetne megpróbálni birtokvédelmet kérni.

esetleg ha van gyerek a lépcsőházban valakinek, akkor az ő védelme érdekében a gyermekvédelmiseknél bejelentést tenni.

márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pintér László ***** válasza:
36%
Írj ki egy papírt, hogy ne a folyosón szívjanak-dohányozzanak, hanem kint az erkélyen, ha nem túl nagy kérés. Esetleg a főbérlőnek jelezni. Vagy csatlakozz Te is!
márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos lesz@rni nem tudom, mert hozzánk is átérzik. Főbérlőnek, gondoknak is szóltam. Nem tudnak mit csinálni. Erkélyek nincsenek ezen a típusú panelházon, a saját, vagy bérelt lakásban műveli a tevékenységet. Összefogni nem tudunk kivel. Rajtunk kívül idősek laknak, ők félnek minden konfrontálódástól, de mi is. Ki akartuk rakni a folyosón, hogy máshol folytassa a tevékenységet, de utána meggondoltuk magunkat, mert nem tudni milyen pszichikai állapotban van. Igen, kis gyermekünk van, ő miatta sem vagyunk megértőek az ilyen tevékenységet folytatóval. Van tippünk, hogy kitől jöhet a szag, mivel idős néniktől nem valószínű, 1 lakás maradt, ahol egy fiatal srác él, otthon van sokat. Lehet, hogy kereskedik is, ezért félünk is.
márc. 13. 09:33
 5/13 A kérdező kommentje:
Gyermekvédelmit nem érdemes belekeverni. A végén minket fincoltatnának meg, hogy mégis milyen közösségben élünk. Budapest csendes, családias lakótelepe. A panel is rendezett, tiszta. A füvesen kívül mindenki rendes, akit ismerünk. A gyermekvédelmiről hallottam történteket, hogy kekeckednek azzal akivel mernek, akivel nem kell, akivel meg kéne, vele nem.
márc. 13. 10:17
 6/13 Pintér László ***** válasza:
73%
A füvest milyennek ismeritek? (( Én is füves vagyok, és állítólag rendes jó fej )) Ha normális, akkor lehet Neki szólni normálisan. Szerintem ha értelmesen és normálisan elmondjátok Neki, hogy felőletek azt csinál amit akar, nem zavar Titeket, csak legyen szíves ne a folyosón. Ha ennyire csendes és családias részen vagytok, esélyes, hogy nem egy idegbeteg herkás az a gyerek, hanem csak egy szimpla füves aki meló után szeret chillezni.
márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Jobb, mint a szarszag, nem ?
márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Mély levegőt veszel!
márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

A férjeddel ketten együtt nem mertek kiállni egy rasztás tizenéves ellen?! Még a gyereketek érdekében sem?

Milyen tutyimutyi férjed van?

márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pintér László ***** válasza:
Na? Lett valami fejlemény?
márc. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!