Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen a büntetés végrehajtásb...

Milyen a büntetés végrehajtásban irodai munkásként dolgozni egy fegyházban?

Figyelt kérdés
Nem a smasszerek munkája érdekelne. Gondolom irodai munkásként itt sem rossz dolgozni, hiszen akkor nem akarnák otthagyni egy csomóan a korábbi munkájukat.
márc. 30. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel közszféra, ezért a fizetések nem túl magasak.


Én egyszer voltam interjún egy ilyen helyen.

Akkoriban szarabb volt a gazdasági helyzet, a környéken nem volt rendes szellemi,diplomás állás.A börtönben hirdettek ilyet.


Nekem az egész környezet olyan depresszívnek tűnt.Kb, mint a gyárak.

márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Irodai munkásként olyan, mint a többi gondolom. Elítéltekkel nem fogsz találkozni szerintem
márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy egy könyvelő, vagy bérelszámoló munkája lényegesen eltérjen a hasonló gyári munkamenettől. A környezet más kérdés, de az a gyárakban is lehet lehangoló.
márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyik legsz@rabb helyzet - fizetés szempontból - a büntetés-végrehajtás.

Mondjuk kéz a kézben jár a katasztrófavédelemmel ilyen szempontból.


A munka ott is csak olyan, mint máshol, ha nincs egy vérszívó osztályvezetőd, aki az életedet is megszabja, nemcsak a munkavégzésedet.


Ugye nem hivatásosként gondolod.... akkor kicsit "könnyebb", annyiban, hogy akármelyik seggfej nem utasíthat, csak aki a szolgálati út szerint a vezetőd.

márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!