Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy piros lámpán való GYALOGOS...

Egy piros lámpán való GYALOGOS átkelés tényleg 20ezerbe kerül? Megbűntettek, mert piros lámpán átmentem gyalog. Állítólag utánam szóltak, de nem hallottam. Tényleg ennyire drága vagy csak megszivattak? :O

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 13:40
 1/9 anonim válasza:
79%
Már több éve is 10.000 Ft volt, úgyhogy kerülhet ma már ennyibe. De azért szerintem ez szemétség...Meg még egy jó pár büntetés persze...Meg az, hogy ezt rajtad kívül még hányan csinálják, csak őket épp nem látták...
2010. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp nem volt szerencsénk, hogy pont akkor jártak arra. Hajnali 1 volt...gondoltunk átrohanunk, úgyse jár msot kocsi, nem ütnek el...
2010. nov. 16. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
gondolom nagyon unatkoztak... semmi más bűncselekmény nem történik és hát el kell ütni valamivel az időt..
2010. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3ezertől 100 ezer forintig büntethető.
2010. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szabad átmenni a piros lámpán akkor miért mész át b*zdmeg?Megint a rendőr a hülye,mert te direkt megcsinálsz valamit amit szabálytalan és büntetendő?Te szívattad meg saját magad.
2010. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogy már te legyél felháborodva...
2010. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy nem lehet és az nem mentség, hogy pesten mindenki ezt csinálja. Az utolsó villamost akartam elérni és ezért rohantam át..kocsi nem volt közel.
2010. nov. 16. 21:57
 8/9 doboszoli ***** válasza:

Piros:várnod kell, zöld:átmehetsz. Ennyire egyszerű.

Az autós meg azért ment a városban 150-nel, mert kezdődött a TV-ben Mónika.

Komolyra fordítva, a százezres bírság tényleg "gyűjtögetés" szagú.

2010. nov. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hívtál volna taxit, olcsóbban megúszod :D
2010. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!