Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jelentkeztem az október 22-i...

Jelentkeztem az október 22-i határidejű objektum-őr rész-szakképesítésre és már túl vagyok az alkalmassági vizsgákon! Azóta viszont semmi hír, hogy hogyan tovább. Valakinek szóltak már vagy tud valami információt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
hívd fel őket...
2010. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minimum december közepéig várnod kell a visszajelzésre akárhonnan jelentkeztél.
2010. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült.Arról már megküldték a papírt.
2010. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a használható válaszokat, már nagyon kíváncsi vagyok az eredményre.
2010. nov. 28. 20:55
 5/9 anonim válasza:

Ne idegeskedj, nekem sem szóltak még, és annak a srácnak sem akivel felvételiztem.. Nekem azt mondták hogy január elején szólnak(bács megyében felviztem)

Hány pontot értél el? Mindennel végeztél? Elbeszélgetés is megvolt minden?

2010. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én Szabolcs megyében(Nyíregyházán)jelentkeztem!pszichó után annyit mondtak,hogy majd értesítenek...elbeszélgetés nekem nem volt!116 pontom lett fizikain,remélem ennyivel esélyes vagyok!:P Nektek hány pontotok lett? Akkor nekem is lesz még elbeszélgetés és mit kérdeznek ott? köszi előre is!:)
2010. dec. 1. 23:34
 7/9 anonim válasza:

Ha jól értesültem az elbeszélgetésen történelem kérdéseket is feltesznek pl Mikor volt az állam alapítás, Rákoczi szabadságharc.. stb... MIért szeretnél rendőr lenni..

Nekem 119 pontom lett a felvételin és ehhez még hozzá jön egy nyelvvizsga 3 pont plusz 5 pont a B-s jogsiért és igy 127 pont. Legalább is a Kecskeméti kapitány azt mondta igy számolják a plusz pontokat.

A másik srácnak meg 115.

2010. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem 116 pontom lett,eddig még nem jelezték,hogy lesz-e elbeszélgetés vagy vmi!én úgy tudom,hogy nincsenek plusz pontok csak figyelembe veszik,ha dönteni kell két ember között!
2010. dec. 8. 23:38
 9/9 anonim válasza:

Hát akkor nem tudom:S Nekem ezt mondta a kecskeméti rendőrkapitányságon a nagyfőnök... De sztem tök 8.. Reméljük a legjobbakat.:D

Sok sikert a felvételihez!! Egy kalappal!

2010. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!