Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 24 éves vagyok, mi kell ahhoz...

24 éves vagyok, mi kell ahhoz hogy rendőr lehessek? Mik a követelmények? 2 szakmám van.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
igen, és hát 20 feletti IQ már gondot jelent, erre vigyázz a tesztnél, a pszichol alkalmasságiaknál pedig az agresszivitás nagyon jöjjön elő belőled
2010. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

De ez csak a rendőrtiszti.

2010. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai, egészségügyi és pszichológiai alkalmasság a feltétel. Illetve rendészeti szakközépiskolákba műveltségi teszt. RTF-re, ha jól tudom (oda járok, de nem vagyok benne biztos) 25 éves korig lehet jelentkezni. Egyébként mindegyik rendészeti szakközépiskolának (Miskolc, Adyliget, Körmend, Szeged) van honlapja, azokon találsz pontos információkat.
2010. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem lehetsz rendőr. A kérdésben megfogalmaztál 3 kerek, és helyesírás szempontjából helyes mondatot. Ez kizáró ok.
2010. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: LOL :D

Igen, ez sajna tényleg kizáró ok.


Nézz körül a fentebb említett iskolák honlapjain!

2010. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12.02 22.59-es.

Akkor hogy lehet az, hogy valamelyik rendőr már rég elmúlt 25 mikor RTF-et végez?

pl asszem akit a keletinél halálra gázoltak is épp most végezte volna el (lehet ÁJK-s volt).

Az RTF-en van egyáltalán levelező tagozat? vagy, ha valaki már rendőr, de szeretné tovább képezni magát, akkor lehet ez nem vonatkozik rá (25 év).


Az eredeti kérdésre a válasz:

ha 24 éves vagy, tudom ajánlani országunk specialitását: az IRK-t.

"Z"

2010. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz, pontosítok.

Nappali képzésre 25 éves korig lehet jelentkezni (kivéve a büntetés-végrehajtási szak). Van levelező tagozat is, hivatásosoknak.

2010. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!