Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van arra szabály, hogy a...

Van arra szabály, hogy a rendőrségnek bejelentés után mennyi idő elteltével kell járőrt küldeni?

Figyelt kérdés
Tettem 2 óra körül egy bejelentést. Most 5: 18 perc van, de még nem jöttek ki! :S
2010. dec. 24. 05:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi! Ez aztán fasza! Miért fizetjük az adót?
2010. dec. 24. 05:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudod ez a kijövés nagyon sok mindentől függ/függhet.

-ha egy borízű hang teszi a bejelentést .....

-ha egy kb 8 éves hangú személy teszi a bejelentést...

-ha a tárgya nevetséges a bejelentésnek ...

és így tovább

2010. dec. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Normális bejelentést tettem, mivel valaki valamilyen tárgy segítségével szétverte mindkét redőnyömet úgy, hogy még az ablaküveg is betört és a függöny is leszakadt... Megadtam nevet, címet, telefonszámot... Normális hangnemben, kissé zaklatott állapotban beszéltem (érthető okok miatt) a rendőrrel. De 6:10 körül meg is érkezett a járőr. Csak több, mint négy órát virrasztottam, úgy hogy előző nap is 4-kor keltem a munkám miatt. Fasza, mi?
2010. dec. 24. 06:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát úgy gondoltad, hogy a feljelentés mellé a rendőröket is feljelented?
2010. dec. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez "Magyar(?)"ország. Szokj hozzá...
2010. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt nagyon függ attól hogy hol laksz, mennyi (szolgálatban lévő) járőr lát el feladatot, és lehet hogy épp volt jobb dolguk is, mert egy fontosabb ügyön dolgoztak és ilyenkor kötelesek azt ellátni, de persze nem lehet kizárni hogy csupán lusták voltak vagy egyéb okok...
2010. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tanulság: vegyél rácsot.

"Z"

2010. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát...nem tudom, hogy a rács megvédi e az ablakot a betöréstől?....Ne izgulj... a bejelentésed magnón rögzitve van az időpontal együtt.Ha a rendőr saját hibája miatt nem ment ki időbe /pl. jobb volt aludnia... akkor ugyis felelőségre vonják nem kell a te feljelentésed ellene. Biztosan egyéb intézkedésbe voltak ezért nem rohantak ki azonnal e sulyos cselekmény miatt egyébként mifelénk ilyen rongálásos cselekményért nem is mennek ki neked kell bemenni feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen de azt azonban közlik a bejelentés idejekor...
2011. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!