Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Páromat ma bevitték a rendőrsé...

Páromat ma bevitték a rendőrségre, igazoltatásnál kiderült, hogy elfogató parancs vagy mi van ellene. Egy olyan üggyel kapcsolatban, amiről mi még semmi tájékoztatást nem kaptunk. Holnap reggel leviszik vidékre. Kiengedhetik holnap?

Figyelt kérdés
Voltam bent a kapitányságon, és azt mondták, hogy valószínűleg küldtek idézést, az nem lett átvéve, és ezért adtak ki ellene körözést. Most reggel leviszik oda, ahonnan küldték a levelet. Van rá esély, hogy kiengedik holnap? Esetleg lehetett úgy tárgyalás, hogy ő nem volt ott, és születhetett ítélet?
2011. jan. 30. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van rá esély persze, attól függ mivel gyanúsítják és mennyire veszélyesnek ítélik meg.
2011. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy az ő jelenléte nélkül szülessen ítélet, mikor nekem tárgyalták az ügyemet suliból elrángattak jópárszor és napolták.


Nem hiszem hogy elengedik holnap

18/F

2011. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csalás miatt.
2011. jan. 30. 19:37
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress meg egy ügyvédet!
2011. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

tárgyalás úgy nem lehetett, hogy ő nincs ott


de ha tényleg körözik és most elkapták akkor nem engedik

mégpedig azért, mert egy elfogatóparancs az elég durva


és ha tényleg csalt akkor a szigorúbb törvények szerint

mégannyira se megy sehova

ha tévedés lenne akkor engednék el

2011. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyszer ez miatt már volt rá példa, hogy bevitték. Pontosan 2009. novemberében. Akkor leszóltak az illetékes kapitányságra, hogy megvan, ott pont bent volt az illetékes nyomozó vagy ki, lefaxoltak egy papírt, és el is engedték. Ezt most is megcsinálhatnák, nem? Fölöslegesen viszik le szerintem. Vagy én gondolom rosszul?
2011. jan. 30. 21:00
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg olyan naív vagy, hogy elhiszed, hogy a párod nem tudott róla, hogy körözi a rendőrség?


cö-cö-cö... Az ilyet tudja az ember, max titkolja.

2011. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó hozzászóló!

Az ügyről, amiről szó van, én is tudtam, meg ő is. Az, hogy ennyi idő után vették elő ismét a dolgot, és azóta elköltöztünk, és ezért nem értesültünk a levélről, amit a bíróságról küldtek, arról nem tehet/tehetünk. Ezért adták ki ellene a körözést, mert a levelet nem vette át, nem azért, mert született ítélet, és esetleg az ítéletben letöltendő szerepel. Nem egy bűnöző, akit ilyesmi miatt körözni kellene. Nem bujkált, stb.

2011. jan. 30. 21:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem is jelentettétek be a lakcímváltozást?
2011. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajna itt benne van a pakliban,hogy a következő tárgyalásig(ami nem tudni mikor lesz)előzetesbe tartják.Ha olyan az ügy akkor ez valószinü.
2011. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!