Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a büntetés-végrehajtásnál...

Ha a büntetés-végrehajtásnál szeretnék dolgozni, mint pl. börtönőr, akkor felvesznek úgy, hogy színtévesztő vagyok?

Figyelt kérdés
És mennyire számít az, hogy joghallgató vagyok és élsportoló?
2011. márc. 2. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira,hogy a börtönt,nemkel őrizni.Csak a rabokat.
2011. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remek, szóval ezek szerint dolgozhatok bv-sként még így is :) Gondolom a munkahely betöltése előtt van valamilyen tanfolyam, az mennyi ideig tart? Az alatt is adnak fizetést (hallottam ilyen pletykákról)?
2011. márc. 2. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha joghallgató vagy és ennek ellenére börtönőr ( illetve büntetés - végrehajtási alkalmazott, mert olyan nincs, hogy börtönőr )szeretnél lenni, akkor te valamit nagyon elnézhettél a pályaválasztásnál, mert re3ndésze3ti - szakközép helyett, ill. RTF helyett jogi karra jelentkeztél!!!!!

Persze így sem kizáró ok a jogi diploma ( ha meglesz ), csak akkor is át kell képezniük, ami 2 év az RTF - en, ha még jogászként is ez lesz a szíved vágya.

2011. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak átmenetileg szeretnék ott dolgozni, nem ez az életcélom :) Csak hát az egyetemi évek alatt valamiből meg kell élni (ha már a sportot nem fizetik meg) :)
2011. márc. 15. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!