Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen fórumot ajánlanátok,...

Milyen fórumot ajánlanátok, ahol megírhatnám, hogy milyen módon károsítottak meg, és éltek vissza az adataimmal?

Figyelt kérdés
Csak azért akarom megírni az interneten, hogy mások is tanuljanak belőle, és hogy vigyázzanak arra, hogy nehogy megkárosítsák őket.
2009. febr. 17. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tékozló homár
2009. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, homar.blog.hu !!!
2009. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ahol valódi jogászok válaszolnak igen hamar a kérdésre


www.jogiforum.hu


ez a kiindulópont!!!!!!

2009. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Túl azon, hogy fórumokon nyilvánosságra hozod, hogy visszaéltek az adataiddal (egyébként szerintem ide is leírhatnád), fordulj az Adatvédelmi Biztoshoz:

[link]

A Tájékoztató menüpont alatt találod az információkat.

2009. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyik segített!
2009. febr. 18. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
A jogiforum.hu-t nem igen ajánlom, összesen 2-3 valódi de az is pöffeszkedő jogász, aki alkotja ott a válaszoló jogászréteget, a többi pedig iylen önjelölt okoskodó, és egymás cseszegetésével vannak elfoglalva nagyrészt, de én még ott értelms választ soha nem láttam, pedig gyakran megnézem, sőt tettem is fel kérdést. Eredmény, természetesen a nagy semmi lett, sőt még ki is oktatott az egyik ilyen túlképzett, hogy miért várok ingyen jogi választ, én is elmennék a kertjébe ingyen kapálni? Ennyit erről .... nekem csak rossz tapasztalataim vannak arról a forumról, sztem ha a chat-hu-n ismerkedsz meg egy jogásszal, valószínű értelmesebb választ kapsz ...
2009. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És ha olyan az ügy ami kényes, akkor jobb ha be se írod ... ne viccelj, amikor szinte minden egyes bejegyzés IP címét automatikusan rögzítik és stb, nagyon könnyen egy akármilyen bűncselekményben találhatod magad (gondolok itt első sorban rágalmazás, becsületsértés), ha nem tudod 100%-ig igazolni azt amit mondasz.
2009. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Miről lenne szó? Ha véletlenül a napiszar.com-ra kerültél fel, azt csak magadnak köszönheted.
2010. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, h sztem inkább nyeld be a békát, mert sztem fogalmad nincs miylen szinten megy az IP címek rögzítése, és valóban észre se veszed és máris benne vagy egy bűncsleekményben, és nézhetsz, ki nem mosod magad. Hiába mondják h mondd el szabadon blabla, ne legyél ennyire naiv, nyugodj meg h minden bejegyzésedet nagyon is rögzítik IP-vel, és gáz lehet belőle.
2010. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a napiaszar.com-ot csak magának köszönheti?

na mondjak valamit ?

simán iwiw-ről lementett képet szépen photoshoppal igényesen megvariálva te bárkit eláztatsz akit éppen akarsz, csak érteni kell eg ykicsit hozzá.

na dfe ott kezdőik, h értelmesebb réteg sztem napiszart nem igen néz, én is csak úgy hallomásból tudom h van ilyen de nincs a napi programomban h egyszer is rá nézzek ...

2010. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!