Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg betámadták a nagykátai...

Tényleg betámadták a nagykátai rendőrőrsöt?

Figyelt kérdés

Iwiw-en kaptam egy körlevelet mi szerint egy rendőr bevitt egy fiatalkorút és kis idő múlva már meg akarták lincselni. Körbezárták a rendőrőrsöt, a rendőrök bezárkóztak és a bevetési alosztálytól kértek segítséget.

Hasonlót Én is hallottam már zsadányi rendőrőrs kapcsán, de ez sokkal durvább

A rendőrök voltak idétlen kontárok, vagy tényleg semmi tekintélye nincs egy rendőrségnek?

Rendőrbácsik:) ilyen esetekben bizonyos jogokkal felvértezett gárdistáknak nem örülne szerintetek egy adott község? (nem vagyok gárdista)


2011. márc. 17. 16:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Valami konkrét linknek jobban örülnék. Bár nem elképzelhetetlen az eset.
2011. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Elsősorban helybeliek válaszát várom, az a biztos.

De..

Email-edre tudsz üzenetet fogadni? Vagy iwiw-en elküldöm, de nem másolom be, túl rasszista a magfogalmazása.

2011. márc. 17. 17:00
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Én szerintem nem gárdisták kellenének oda ,hanem a betyárok...Ők hozzájuk csak akkor csatlakozhatsz ,ha van valami harci képzettséged elég erős vagy ,hogy felvehesd a karcot.

Betyárhorda a csapat neve.

Viszont ,ha tényleg igaz akkor az nagyon szánalmas és a rendőröknek jogot kellene adni arra ,hogy a támadókat lelőhessék ugyanis ,ha belegondolunk a rendőrség a rendet védi és ,ha őket támadják a rendet is azaz rendetlenek akiket meg kell büntetni és mivel nincs más ezköz csak az erőszak így ezzel kell élni ,hogy a többinek eszébe se jusson támadni.

1 becsületes dolgozó....

2011. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
régebben, hónapokkal vagy lehet, hogy egy évvel ezelőtt volt egy ilyen hír, hogy a cigányok megtámadták az örsöt, azt a rendőrök bent fostak. Most nem hallottam ilyenről. a hírekben mindenképpen benne lenne.
2011. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ténylegnek tényleg, épp csak több mint egy éve történt:


[link]

2011. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"Nem megerősített hírek szerint a helyzet annyira feszült volt, hogy a közelben lakó Zajacz Ágnes rendőrkapitány és Veres Ferenc bűnügyi vezető nem mert bemenni a kapitányságra."



Szolgálunk és félünk... hahahaha...

2011. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nah, akkor jól emlékeztem.
2011. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Akkor ez az ügy már kihűlt...

Pár napja kaptam egy levelet:


""Itt tartunk!


A miniszterelnökünk pedig szavazati jogot akar adni a gyerekek után.

Ugye

sejtitek kik fognak többségben szavazni a jövőben.


------------------------------


Ez ma lehetséges? Hihetetlen...


Elhallgatott jelen: több száz cigány támadta meg a rendőrkapitányságot


Úgy három héttel ezelőtt egy éjjel több száz cigány megtámadta a Nagykátai Rendőrkapitányságot.


Az előzmény az volt, hogy az egyik járőr az utcán megvert, majd előállított egy cigánygyereket. Ezután cigányok nekirontottak a kapitányság ajtajának, be akarták törni, azért, hogy Darázs József rendőrt, aki előállította a cigánygyereket meglincselje. Bent csupán három rendőr tartózkodott. A háromszáz méterre lakó rendőrkapitány Zajacz Ágnes aki korábban még az év rendőre is volt, és a bűnügyi vezető Veres Ferenc nem mertek bemenni a kapitányságra megvédeni kollégáikat.Az őrjöngő cigányok azt üvöltözték, hogy kinyírják a járőrt. A bent rekedt rendőrök a készenléti rendőrségtől, a Pest Megyei Főkapitányságtól könyörögtek segítségért.


Jelenleg a Pestvidéki Nyomozó Ügyészség folytat vizsgálatot az ügyben. Azért írtam önnek,

mert sehol nem jelent meg híradás az eseményről, megpróbálják eltitkolni, hogy a gyáva kapitány aki mint mondtam csupán 300 méterre lakik a kapitányságtól, és a gyáva bűnügyi vezető megtarthassa székét .Az esemény megtörtént, arról közvetlenül a megtámadott kapitányság akkor szolgálatban lévő ügyeletesétől értesültem, aki 20 évig kollégám volt.


Az ügyben részt vevő rendőröket is meg tudom nevezni. Kérem tegye lehetővé, hogy az esemény nyilvánosságra kerüljön! Azért az nem mindennapos, hogy több száz cigány be akar törni egy kapitányságra, hogy ott rendőrt lincseljenek!


Tisztelettel:


Bánfalvi Zorán ny.r.ftzls.


Küldjétek szét mindenkinek! Azért is tudja meg mindenki, hogy mi folyik ebben az országban!""


Akkor itt csak valami összemosás van.

Kár:(, mert Én is Jobbikos vagyok:( szerintem ők mossák össze a kettőt. Vagy az MSZP, vagy bárki :(

2011. márc. 17. 18:31
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezen nincs csodálkozni való. Sajnos előreláthatólag egyre többször fog az ilyen megtörténni...
2011. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ak47-es kellet volna oda, jópár skinhead-del együtt
2011. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!