Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történik akkor ha valaki...

Lihlan kérdése:

Mi történik akkor ha valaki gyanúsítottként nem megy el a tárgyalására?

Figyelt kérdés
Van felfüggője de ebből az ügyből még nem született ítélet.
2011. márc. 23. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kilométerenként 50 forintért előállítják és azonnal le is csukják, ha már felfüggesztettje van.
2011. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kőrözést adnak ki.És ha elcsipik,addig bezárják mig a tárgyalás nem lesz meg tartva
2011. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem előállitják hanem elfogatóparancs alapján ELFOGJÁK...
2011. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...ja a tanukat szokták
2011. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előállitani...
2011. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Továbbá, csak a pontosság kedvéért, aki ellen elfogatóparancsot adnak ki, és elfogják, azt őrizetbe is veszik. És esetleg még az előzetesét is elrendelhetik, ha úgy vélik, hogy máshogy nem biztosítható a jelenléte az eljárás során.
2011. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csakadani válasza:

Saját tapasztalat,két eset:egyik esetbe valahol Pécset voltam a leveleim meg Pestre jöttek ott igazoltattak,pécsett majdnem 2 napot töltöttm fogdán.Ha soroztaos a tárgyalás,és kihagysz egy idézést ezkb 3-4éve volt a maximális pénzbírságot szabták ki ami 50-70ezer volt(nem emlékszem a pontos öszegre)Ezt nem fizettem be átváltották letöltendő zabadságvesztésre 70valahánynapot kellet volna ülnőm.Tehát ha nem jelensz meg saját tapasztalat alapján:börtön,pénzbírság,elővezetés.Ilyenkor hasznos az alapos kimentő ok,minden esetbe telefonálj be közöld,hogy lázas vagy.Szerezz orvosi igazolást!

De minden esetbe telefonálj be a bírónak,lehet azt mondja nem gond most nincs is szükség..(ez is saját tapasztalat)

Semmiféle kimentő ok nincs pl:Nem kaptam meg a levelet,én nem tudtam...(Az én űgyem bűnszővetkezetbe elkövetett rabls,zsarolás,önbíráskodás volt ezért kaptam a plafon büntetés most nem tdom mennyi a büntetéi plafon akkor 50-70ezer volt)

2011. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!