Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol találom az eredeti szöveget?

Hol találom az eredeti szöveget?

Figyelt kérdés

[link]


Azt szeretném elolvasni amit a rendőr írt. Kerestem a nevénél a facebook -on, de nem találtam semmit.


2011. ápr. 6. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap a Start-lapon olvastam. Próbáld meg ott.
2011. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt van!

Végre a tisztek közül is megszólal valaki, nem csak kisrendőrnek kell jártatni a száját, hogy ez egy nulla, amit művelnek a rendőrséggel. Sajnálom szegény Bajusz őrnagyot, biztos nem teszi zsebre amit kap érte!



Ezt írta a Bajusz őrnagy a "mi Vityánknak":



"Tisztelt" Miniszterelnök Úr !


Jó lenne ha felébredne és kicsit körbenézne, valamint abbahagyná a ködösítést !!! Pont olyan semmirekellő mint az elődei voltak,akiket annyit pocskondiázott !


Mit papol itt közbiztonságról ???


A sok birka meg beveszi, csak nekik nincs rálátása a dolgokra.


Méghogy kiemelt támogatás a Nemzeti Együttműködés Nyilatkozatában ! Valójában mindenkitől elvonás, csak a kedvenc terrolelhárítási legényeinek jut minden, ami szemnek szájnak ingere.


Amennyiben az időm engedi, majd megválaszolom azt a kedves levelet, amit küldött a semmiségi törvénnyel kapcsolatban.


Bár tudom, hogy valamelyik segg, avagy talpnyalója fogja elolvasni és nem is meri átadni Önnek, de reménykedem, hogy valahogy eljutnak a soraim Önhöz.


Ha esetleg nem mondták Önnek a Rendőrség éppen a bányászbéka segge alól tekint fel a valóságra.


Mint azt az egyetlen valamirevaló tábornok le merte írni a végeken nincs pénz semmire (értsd: papír, WC papír, tolmács, szakértő) a maga által létrehozott TEK nevű semmirekellő társaság meg Q7-es Audikkal furikázik ! VÉRLÁZÍTÓ amit művelnek !!


A helyi szerveknél az őrmesterek 80-100 ezer forintot keresnek (ebből éljen meg a sok megélhetési politikus mint a Lázár haverja) amiért elvárják, hogy friss, fitt, művelt, pihent és mindíg hadrafogható legyen.


A TEK-nél pedig ugyanezen őrmester annyit keres, mint a helyi szervnél egy alezredes alosztályvezető. Közben pedig SEMMIT NEM CSINÁLNAK !!! Ne feledje, ezek az emberek közülünk mentek oda és elmesélik, hogy egész nap sportolás, uszoda, lézengés a program. Hibá akarják befogni a szájukat, hogy mennyire titkos a tevékenységük !!! VICC !


Na ez a magyar közbiztonság !


Bajusz Ferenc r. őrnagy

2011. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Le a KALAPPAL előtted örnagy UR...Ha valós a neved remélem nem leszel létszámfeletti..../.nyugger zsaru/
2011. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!