Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az alkohol szonda meddig...

Az alkohol szonda meddig mutatja ki az alkoholt? Szóval ha én délután 5 órakor iszom 2 üveg sört az mondjuk este 10 kor még kimutatja?

Figyelt kérdés
meg ha van rá valami mód ahogyan át lehetne verni az alkhol szondát az is jól jönne..bár kétlem, hogy átlehet.. Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2011. jún. 16. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Sörönként három óra.

Bele kell köpni fújás előtt, de ne sokat mert akkor a ruhádra is megy és kimarja, meg észre is veszik.

2011. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha megiszom két üveg sört egymás után vagy akár hármat is akkor 3 óra után nyoma se lesz???
2011. jún. 16. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy ha egyszerre egy hordóval iszol akkor is 3 óra? Üvegenként 3 óra... 1 üveg=fél liter. Persze ha gagyi sör (<4% alkohol), akkor kevesebb, inkább 2 óra. Ha bivaly (>8% alkohol) akkor inkább 4 óra. És persze függ a súlytól is.

A biztos az, ha másnap reggelig nem vezetsz.

2011. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Arra ügyelj, hogy már nem igen használnak szondát a rend biztos őrei. Müszerrel mérik az alkoholszintet mely 0,001 ezreléket is kimutat annyi pedig biztos lessz benned éjfélig 2 sör után melyet 5-kor iszol.... inkább ne ha javasolhatnám.....
2011. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval ha megiszom két üveg sört egymás után vagy akár hármat is akkor 3 óra után nyoma se lesz???"


Azt írtam sörönként, nem azt hogy minden esetben három óra.

Az alkohol bomlása rengeteg mindentől függ, fáradtság, napszak, jóllakottság stb. Én igazából azért vettem digitális szondát, mert nem mindig kiszámítható. De ha nincs szondád akkor három órával számolj sörönként.

2011. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

" Müszerrel mérik az alkoholszintet mely 0,001 ezreléket is kimutat annyi pedig biztos lessz benned éjfélig 2 sör után melyet 5-kor iszol...."


Sőt, abban is aki életében sosem ivott alkoholt. Egy ezred ezreléket írtál, egy tized alatt nem számít. Egy ezred ezrelék sőt még annál több is van alapból minden ember vérében.

2011. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazad van elirtam bocsi......
2011. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ittvan,számolgass : )

2011. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorsítani akarod a kiürülését sok vizet kell innod. Ez megpisiltet és fokozza a veseműködést. De persze nem jelenti azt, hogy taj részegségből fél óra után már semmi sem mutatható ki, hanem hogy egy sörnél pl elérheted azt hogy három helyett két óra alatt ürüljön ki. Nagyobb mennyiségnél viszont bizony sok idő.
2012. ápr. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vegyél egyet és tesztelgesd: [link] :)
2012. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!