Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amikor szemtanú voltam egy...

Amikor szemtanú voltam egy drogügyben egyszerűen válaszoltam és még sokszor feltették ugyanazt a kérdést. Miért csinálják ezt kihallgatáskor?

Figyelt kérdés
Ott akadtam el, hogy nem értettem mit mondott a diller azt válaszoltam tanúkihallgatáson hogy nem értettem amit mondott. Miért kötözködtem velem 2 órán keresztül? Megviselt az eset mert mindig baj volt a kifejezőképességemmel és van is. Ordítottak velem és annyira részletesen tudni akartak egy egyszerü esetet. Hány órakor, mi volt rajta, kb hány éves. A végén már begurultam és majdnem sírni kezdtem. Miért ilyen SZADISTA A MAGYAR RENDÖRSÉG AZZAL AKI ÉRTETLEN ÉS FOGYATÉKOS?????????
2011. jún. 24. 16:07
 1/8 A kérdező kommentje:
remélem megkapom bocs de nem értem a kérdésed
2011. jún. 24. 16:08
 2/8 A kérdező kommentje:
* elnézést nem kötözködtem hanem kötözködtek
2011. jún. 24. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdeznek meg dolgokat többször, hogy lássák, hogy ugyanazt a választ adod-e, és nem keveredsz bele a saját történetedbe. Ha belekeveredsz és ellentmondásokat látnak, akkor joggal feltételezhetik, hogy hazudsz.
2011. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen ez igaz, amit az első írt.nem hinném, hogy rosszat akratak neked!
2011. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

remélem megkapom bocs de nem értem a kérdésed

ez mi?ezt minek írtad?ezt meg én nem értem,néha nekem is nehéz felfogásom van:)

de csatlakozom az előttem szólókhoz!

remélem, már nem vagy annyira ki emiatt!:)

2011. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Irj a belugyminiszternek egy levelet aminek a másolat'at elküldöd a ökapit'anynak és a parancsnoknak. Ha van igazolásod arról, hogy nehezen tudod kifejezni magadat akkor azt is csatold! Ird beke, hogy benned volt együttmüködösi hajlam de egyszerüen elvágták az egészet. Igy nem tudsz ezekkel az emberekkel együttmüködni mert nincsennek figyelemmel a figyatékosságodra!


Amennyiben nem érkezik bocsánatkérö levél 30 napon belül fordulj az emberi jogok ombudsmanához.

2011. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legközelebb azt mondod, hogy nem láttál semmit, nem tudtál semmiről és nem is ismered a dealert és őt sem láttad soha. Nem voltál szemtanúja semminek! Ennyi.

Ne keverdj bele ilyenekbe, mert a becsületes, tisztességes embert sittelik le.

2011. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki ebben dolgozik, az tudja mi a különbség a meghallgatás, és a kihallgatás között. Ha bűncselekmény tanúja voltál, akkor köteles vagy együttműködni, és igazat mondani. Az a te bajod, hogy értetlen vagy. Ha beszámítható vagy szellemileg, akkor nincs akadálya. Magyarul, ha fel tudod mérni ésszel, hogy hol vagy, és mit miért csinálnak, akkor köteles vagy együttműködni. Nyomozati szempontból pedig nagyon fontos minden pici részlet. Mivel a rendőrségnek kell összeszedni a bizonyítékokat, ezért nagyon fontos, hogy azok milyen minőségűek. Persze amit nem tudsz, azt nem tudod, akkor mindig azt fogod válaszolni. De akkor ez téged miért dühít? Azért kérdeznek, hogy hátha tudsz még olyan pici részletet mondani, amit addig nem tettél, és lehet számodra nem, de számukra fontos.

Van egy bűncselekmény, amit a rendőr el tud követni ellened, az a kényszervallatás, de esetedben ehhez semmi köze. Nekik is van egy fegyverük, a hamis tanúzás bcs.

2011. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!