Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Társkeresőn egy csalóval...

Társkeresőn egy csalóval ismerkedtem egy éve. Szép történetre hivatkozva pénzt csalt ki tőlem. Most van hogy meg kellene adnia de nem reagál persze semmire. De van egy k nő is akivel felvettem a kapcsolatot aki ugyanígy járt vele. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tudom a nevét a lakhelyét az autója rendszámát és azt hogy statisztál filmekben és Salgótarjánból költözött ide
2011. júl. 4. 11:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
15%
Megszívtad!
2011. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Semmit nem fog senki csinálni. Hideg vizet ihatsz a pénzedre. Örülj, hogy nem a lakásod (ha van) lett oda! Semmire nem mész sem a rendszámmal, sem a lakhellyel. Én is próbáltam itt-ott feljelenteni, aztán hagytam a fenébe az egészet. A legszebb, hogy az utódom semmit nem tud róla. Iszonyat hatalmasat fog koppanni. Ismerősök ismerősei szóltak, hogy megvan a következő "áldozat".
2011. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%

"Tudom a nevét a lakhelyét az autója rendszámát és azt hogy statisztál filmekben és Salgótarjánból költözött ide"


Ebben miért vagy biztos, hogy ezek az infók helytállóak? Mikor azt sem tudtad h csaló volt?

Egyébként ha naiv akarsz lenni, ennél még az ezotéria is veszélytelenebb.

2011. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Amíg akad olyan ostoba ember, aki ad neki, addig ezt fogja csinálni.
2011. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudsz mit csinálni.
2011. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Azt elárulod mennyi pénzt csalt ki tőled?
2011. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 emolány válasza:
Én nem igazán vagyok oda a társkeresőért. Azt ajánlom ne ott ismerkedj. Ez sokkakkal előfordúl. És még mondhatnák jó pár dolgot hogy miért nem kellene társkeresöznöd de te tod.
2011. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
42%
Örülj neki, hogy ilyen szerencsésen megúsztad, egy jó kis AIDS,vagy nemibaj nélkül!
2011. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Ha nincs pappírod róla hogy pénzt adtál neki akkor hideg vizet ihatsz rá.

Mert ha lehetne pappír nélkül akkor így bárkire rámondhatja az ember hogy tartozik neki. Szerintem írd a tanulópénz számlájára.

2011. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"Tudom a nevét a lakhelyét az autója rendszámát és azt hogy statisztál filmekben és Salgótarjánból költözött ide"

Publikáld! Most!

2011. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!