Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Beidéztek tanúként, de közben...

Beidéztek tanúként, de közben az ügyet lezárták, mert beismerték, de én nem tudtam megjelenni. (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Na szóval úgy volt, hogy nem a városomba hívtak be tanúként, mentem is volna a távolsági busszal, csak az nem állt meg a megállóban és elment előttem. Felhívtam a rendőrséget elmondtam mi a helyzet de az őrmester nem volt bent, így valaki aki a telefont kezelte azt mondta akkor küldenek egy új papírt benne az új dátummal, közbe ismerősöm felhívott, hogy beismerte a dolgot és lezárták az ügyet, valami pitiáner 10ezer forintos cucc tűnt el egy nyaralóból. Így az ügyet lezárták még aznap. Eléggé szopás, ma jött egy értesítő a városi ügyészségüktől gondolom csekk, rohadt jó... Most mennyivel büntettettek meg? Illetve ilyenkor mi a teendő?
2011. júl. 13. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
"akkor küldenek egy új papírt benne az új dátummal"....no comment
2011. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rohadjon meg az összes
2011. júl. 13. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy csekk? Ki mondta, hogy megbüntettek? Elsőre nem szokás, ha telefonon kimented magad. Valószínűleg csak az új időpont az, amit postára adtak és most kaptad meg. Telefonálsz, tárgytalannak tekinted, készen vagy.
2011. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak mint írtam az ügyet lezárták mert beismerte az ismerősöm aznap később, amikor őt hívták be. Meg akkor szerintem nem az lenne, hogy ügyészség hanem, hogy rendőrség az értesítőn.
2011. júl. 13. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el? Ha jól emlékszem kb 8 napon belül lehet igazolási kérelemmel élni, azóta amióta nem mentél el. Ennek az e hivatalos formája, és nem a telefonálgatás nem illetékes személyeknek.
2011. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"ma jött egy értesítő a városi ügyészségüktől gondolom csekk, rohadt jó... Most mennyivel büntettettek meg?"


Komolyan nem értem. Most akkor elolvastad az értesítőt, mielőtt ide írtál vagy most akkor mi van?

Ha csak gondolod, hogy mi van benne, akkor miről beszélünk? Nem előbb el kéne olvasni, aztán mindenféle kedveset írni?

Komolyan nem értem, hogy akkor ez most hogy van.

Egyébként meg szerintem nem annyira jellemző, hogy rögtön küldenék a határozatot a megjelenési kötelezettség megszegéséért. Főleg, ha fel is hívtad őket telefonon, hogy sorry, ez van.

Szóval, nem értem még mindig a problémát.

Vagy én vagyok a hülye??? :)

2011. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondom én, azért gondoltam mert a cetlit néztem az ajánlott levélnek, mivel nem voltam otthon. És mivel a feladónál az volt, hogy ügyészség nem rendőrség jól tippeltem, megbüntettek 10ezerre. Nevetséges, nah mind1. Azóta már elmentem, mert küldtek megint egy levelet, azon kívül.
2011. júl. 21. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!