Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez most vicc volt, vagy...

Ez most vicc volt, vagy halálosan komoly? Nincs járőr kocsi?

Figyelt kérdés
Tegnap tanúja voltam egy közterületen lévő botránynak,itt Budapesten a 6 kerületben.A sértett telefonon kihívta a rendőrséget illetve csak akarta, mert azok bizony nem jöttek ki.Vártunk közel másfél órát rendőrség sehol.Közben kétszer lett "rájuk" telefonálva...Majd közel kétórás várakozás után,már nem volt értelme tovább várni mindenki elment.Szerencsére én a sértett telefonszámát elkértem,ha esetleg szüksége lenne rám.Így tudtam meg tőle a következőt:Nem is voltak kint a helyszínen,és arra hivatkoztak,hogy az egész kerületben összesen egy darab járőr kocsi van szolgálatban,így nem tudnak mindenhová menni(?)Egy darab járőrkocsi???Létezik ilyen egy ekkora kerületben????
2011. aug. 2. 16:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%
Hátha létezik ilyen, az az ország és a Pintér szégyene.Mintha azt mondta volna,hogy ő itt rövid időn belül "rendet rak nem"?Nincs, a ku@a anyjukat nincs autójuk dehogyis nincs.A kapitányságok épülete elött,ott állnak a járőr kocsik.Itt lakom a 7 ben.
2011. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Sőt kevesebb lesz a rendőr is. Sokan azért választották a rendőri pályát mert ott volt a korai nyugdíjazás. Ezt ők is megmondják. Így viszont kevesebb ember fog rendőrnek menni.
2011. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
49%
ÉN a 10-ben lakom,és itt az egész kerületben csak egyetlen útszakaszon-a legbiztonságosabb részen hajlandóak menni a rendőrök... szomorú:( hiába van itt a rebisz,a katonai egyetem,lóf*xt nem csinálnak!!!!!csak henyélnek és a lányokat nézegetik a kereszteződésbe a hülye pedó rendőrök..pfúj
2011. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne létezne, ennél még különbek is léteznek a rendőrségnél. Bizony ezeket a dolgokat nem látják a kedves honpolgárok, így marad a "hülyerendörözés".
2011. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 doboszoli ***** válasza:
62%
Kíváncsi lennék, személyi használatra hány kocsit tartanak fenn maguknak a BM "pizsamásai". Sofőrrel.
2011. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy a kocsik ott sorakoznak a kapitányság előtt, csak közrendes járőr nincs, aki menjen vele.

Igen, ez egy (a sok közül) létező probléma.

2011. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%

Hallottam egyszer egy sztorit. Talán a tévében is volt(én nem láttam). Az a lényeg hogy a fickó felébredt éjszaka mert zajt hallott, kinézett és látta hogy néhányan a saját furgonjába pakolják a saját cuccait. Felhívta a rendőrséget, és szintén azt mondták hogy nincs szabad járőrkocsi, még egyszer rájuk telefonált, néhány perc múlva de semmi. Aztán újra felhívta őket hogy már nem kell jönni mert vadász, van puskája és lelőtte őket, (ami persze nem igaz, nem volt puskája). pár perc alatt több járőrkocsi jött ki hozzá, a tolvajok is ott voltak még, de Őt feljelentették hatóság félrevezetése miatt.

Csak azt nem tudom kivezetett félre kit.

2011. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

"hülye pedó rendőrök" ???


Viccelsz, azt mondják, 23 év körül van az átlagéletkor.

Alig felnőttek nézik a fiatal lányokat. Semmi "pedó" nincs benne. :) :(

2011. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Igen, ezt a sztorit szerintem már sokan hallottuk. És szinte biztos vagyok benne, hogy csak városi legenda.
2011. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Létezik. Csepelen (21) délután 16után 1darab járőrkocsi 2darab rendőrrel szolgál és véd.
2011. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!