Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Budapesten a X. kerület...

Budapesten a X. kerület Kőrösi Cs. Sándor út/Szent László tér környéke milyen? Közbiztonság, boltok stb? Megéri ott lakást venni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem apám lakik ott. Éjszaka szerintem nem jó kimenni, de még nem hallottam, hogy valakit összevertek volna. Inkább amondó vagyok, hogy most még egész jó környék, de nem kifizetődő lakást venni hosszú távra, mert kb. 10-15 év, és elcigányosodik teljesen.
2011. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy bevásárlás szempontjából szerintem jó. Vannak közértek, szupermarketek, a kínai piac is közel van + a tömegközlekedés is egyszerű
2011. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

egyik haverom lakik a Szt. László térnél.a bejárati kapura ki van téve egy olyan felirat hogy:

"Tisztelt lakótársak! Kérem ügyeljenek arra hogy a kaput rendesen betegyék maguk után mert elszaporodott a környéken a rablás"

2011. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ZETAS ***** válasza:

Már megint egy: "milyen ez a 500m sugarú kör" kérdés.

Ébresztő! :D

2011. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

utolsó...nem ilyen idióta váraszt vártam, de köszi....

nem kérdezhetem az egész X.kerületet, ha egy bizonyos ponton akarunk lakást venni...-_-

2011. aug. 10. 10:48
 6/9 A kérdező kommentje:
többieknek köszönöm:)
2011. aug. 10. 10:49
 7/9 ZETAS ***** válasza:

Még ha az egészet kérdezed az is kevés. Pl a XIV. kerületben 2 hónap alatt volt egy tucat lakásbetörés olyan helyen ahol eddig soha. 2 kerületben is egyre több késelés és betörés van pedig az az "elit" negyed.

Ne ilyen butuska kérdésre alapozz:), hanem a ház védettségét. Rácsos+erősajtós+riasztós házzal az alja nem foglakozik, csak ha tudja, hogy nagy fogás van odabent.

2011. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
butuska a nénikéd....
2011. aug. 11. 14:41
 9/9 ZETAS ***** válasza:

Jóvanmá:)

Én próbálom elmagyarázni, hogy nincs olyan, hogy jó környék:(

Nyilván van nagyon zűrös és szinte bűnmentes kerület/környék is, de Én pl csak ott vennék lakást, ahol a környéken voltam albérletem is 2-3 hónapig, hogy lássam akarom-e itt leélni az életem.

2011. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!