Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Körülbelül mennyit keres...

Körülbelül mennyit keres havonta egy kriminalisztikai szakokleveles rendvédelmi szakember?

Figyelt kérdés
És pontosan mi a feladata?
2011. szept. 6. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha jól tippelek, ilyen beosztás nincs. Ez maximum a végzettsége valakinek.

A bér pedig sokkal inkább függ a beosztástól (aminek betöltése persze függ a végzettségtől).

2011. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk egy jogász végzettségű ember, aki természetesen elvégezte ezt a szakot (kriminalisztikai szakokleveles rendvédelmi szakember), az milyen beosztásban tud elhelyezkedni, és kb. mennyit kereshet?
2011. szept. 6. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

"kriminalisztikai szakokleveles rendvédelmi szakember"

Ez milyen földi lény? Én még ilyen végzettségről nem hallottam, pedig ott dolgozok.

Megfogalmaztál egy nem létező foglalkozást, majd megkérded, hogy mi a feladata, és még a kisujjamból ... mondjam meg, hogy mennyit keres?

2011. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Előző... Létezik a világon olyan, hogy Google, igazán rákereshetnél, és akkor rájöhetnél, hogy nem én találtam ki, hanem az RTF-nek van egy ilyen másfél éves képzése, csak hát nem igazán írnak arról, hogy mire jó ez a végzettség (ezért is tettem fel a kérdést).
2011. szept. 6. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Keress rá te, téged érdekel. Ilyen képzéssel nem lehetsz rendőr az érettségi után. Ez valami továbbképzés lehet.

Mondom én rendőrségen dolgozom, de nem hallottam, hogy lenne köztünk kriminalisztikai szakokleveles rendvédelmi szakember.

2011. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értelek, vágom, hogy ez egy továbbképzés egyetem után. Én joghallgató vagyok, érettségi rég volt már.. :) Keresem, keresem, de nem találom, hogy írnának arról, hogy milyen álláshoz lehet jutni ilyen továbbképzés után. Lehet, hogy ez valami új dolog? Mert kriminalisztikai szakjogászról, meg kriminalisztikai szakértőtől hallottam, és azokról tudom is, hogy mit végeznek (igaz, a kriminalisztikai szakértő pontosan, úgy részleteiben nem tudom, hogy mit is csinál, csak nagyjából), de erről még nem, de érdekesnek tűnik.
2011. szept. 6. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyu, engem maximálisan a jóindulat vezet...

Tök mindegy milyen végzettséged van, ha nincs hátszeled, rohadt nehéáz bejutni a rendőrségre.

Elárulom, hogy én mérnök diplomával + felsőfokú biztonsági vonalon szerzett végzettséggel egy kerületi kapitányság egyik titkárságára megyek dolgozni (ha minden jól megy), rohadt kevés pénzért :-(

Szóval ha rendőr akarnál esetleg lenni, menj el a rendőrszakközépbe vagy keress ismeretséget. Sajnos ez így megy.

2011. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem... Lehet, hogy akkor érdemes lenne gyakornokoskodni a rendőrségnél, nem?
2011. szept. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!